23 Ağustos 2019

Kadıköy Baymak Servisi

ile regalservisim

Kadıköy ilçesinde ikamet eden Baymak kombi ve klima kullanıcılarına tamir, bakım ve montaj hizmetleri veriyoruz. Kusursuz ve ekonomik bir tamir hizmeti almak için yapmanız gereken tek şey servisimizi arayarak arıza bildiriminde bulunmak. Kadıköy Baymak servisi olarak tüm imkanlarımız ile siz müşterilerimizin yanındayız.

Baymak Servisine Başvurma Sebepleri

İnsanların kombi bakımı yaptırması için birden çok sebep vardır diyebiliriz. En basit sebep bize göre yapılması gereken senelik bir bakımdır. Bilinçli müşteriler kombilerine senede bir kez kombi bakımı yaptırarak ürünlerinin ömrünü uzatabilir. Bu aslında yapılacak bir tasarruftur diyebiliriz. Sizler senelik kombi bakımlarınızı yaparak makinelerin ömrünü uzatabilirsiniz. Bu makinelerin ömrü uzadığı gibi ayriyeten kombi daha az enerji harcayacaktır. Böylece sizlerin de faturaları daha uygun gelecek ve tasarruf etmiş olacaksınız. Bir diğer sebep de su basıncı olabilir. Su basıncı kombiler için önemlidir dengesiz su basıncı olması durumunda kombiler çalışmayacak veya sağlıksız bir şekilde çalışacaktır. Sağlıklı bir kombide su basıncı 1 ila 2.5 arasında olur. Bu değer aralığı dışında olan bir kombide sıkıntı var demektir. Bu durumda teknik servisi arayarak bakım isteğinde bulunabilirsiniz. Basit bir sebeptir ve Kadıköy Baymak Servisi bu sorunu kısa bir sürede kolay bir şekilde halledecektir.

Diğer Sebepler ve Müşteri Bilgilendirmesi 

Bir diğer sebep de anakart yanmasıdır. Maalesef kombi bakımlarında en çok görülen sıkıntı anakart yanması olarak gözükmektedir. Bunun sebebi aslında basittir. Voltaj dengesizliği anakarta zarar vermekte ve yanmalarına sebep olacaktır. Bu duruma düşmemek için aslında regülatör taktırarak önüne geçebilir iseniz. Ama iş işten geçmişse yapacak tek şey kombi bakımı yaptırmaktır. Voltaj dengesizliği dışında kombinin kullanım süresi arttıkça da anakart yanmaları görülebilmektedir. Aslında bu sebebe baktığımızda senelik bakım yaptırmanın önemini bir kez daha anlıyoruz. Senelik bakım yaptırılması durumunda anakart yanma ihtimali de azalacaktır. Ve eğer teknik servis bu kombi bakım işlemlerinden sonra size bilgi fişi vermeyi unutursa siz isteyeniz. Çünkü bu bilgi fişleri bir anlamda garanti belgesi yerine geçmektedir. Kaliteli teknik servisler bilgilendirme konusunda da geri durmamalıdır. Kadıköy Baymak Servisi de işlemlerden öncesinde ve sonrasında siz müşterilere bilgi vermektedir. Bu bilgilendirmeye bundan sonra kombinizi nasıl kullanıp kullanmamanız durumunu iyice kavrayacaksınız. Ve ayrıca müşterilerin haberi olmadan işlem yapılması onları rahatsız edebilir. O yüzden Kadıköy Baymak Servisi bilgilendirme konusunda da müşterileri tatmin ediyor diyebiliriz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]