22 Ağustos 2019

Çekmeköy Vaillant Servisi

ile regalservisim

Çekmeköy Vaillant servisi, kombi tamirinde uzman kadrosu ile tüm eski yeni Vaillant kombileri yerinde tamir ediyor. Sıcak su vermeyen, petekleri ısıtmayan, ses yapan, koku yapan, sigorta attıran tüm Vaillant kombileri 1 yıl garantili olarak onarıyoruz. Çekmeköy ilçesinde 10 yılı aşkın süredir Vaillant kombi tamir hizmeti vermekteyiz. Tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz. Bu sayede git gel yapmadan tek seferde kombinizi tamir ediyoruz. 

Çekmeköy’ün tüm mahalle ve semtlerine aynı gün içinde geliyoruz. Şubemiz donanımlı servis araçları ile ilçenin tamamına hizmet veriyor. Kış aylarının dışında Sancaktepe ve Ümraniye ilçelerine de servis desteği verebiliyoruz. Şubemizden teknik servis hizmeti alabilmek için tek yapmanız gereken telefon numaramızdan arayarak kayıt bırakmak. Çağrı merkezimiz haftanın 7 günü hizmet veriyor. Acil durumlar için nöbetçi ekiplerimiz kesintisiz hizmet sunuyor. Vaillant kombiniz peteklerin tamamını ısıtamıyorsa kışa girmeden yaptırmanızda fayda var. Tüm petek problemleri için Çekmeköy Vaillant servisi hemen arayın. 

Çekmeköy Vaillant Kombi Servisi ve Bakımı

Kombi bakımı, önemsiz görülen bir işlemdir. Fakat düzenli kombi bakımı yaptırmayan Vaillant kullanıcıları bakım yaptırmayarak daha büyük masraflar ödüyorlar. Sebebi ise arızanın büyümesi ve birden çok parçaya zarar vermesidir. Bu durumlara düşmemek için yılda en az 1 kere kombinize detaylı bir bakım yaptırmalısınız.

Kombi bakımında neler yapılıyor?

Cihazın fltresi temizleniyor. Bu sayede peteklere giden sıcak su geri döndüğünde kombiye zarar veremiyor. Aksi halde pompayı kitliyor ve tribünüde bozarak size büyük masraflar açabiliyor. Yanma odası temizleniyor. Bu sayede oluşan alev daha hızlı reaksiyon gösteriyor ve eşanjörü ısıtıyor. İyonizasyon ayarı yapılıyor. Bu sayede cihaz çok kısa sürede ateşliyor ve boşa doğal gaz harcamıyor. Doğal gaz faturanızda tasarruf etmenizi sağlıyor. Peteklerin havası alınıyor. Bu sayede peteklerin tamamı ısınıyor ve aynı doğal gaz ile daha fazla ısınmanızı sağlıyor. Bu da kombinin derecesini düşürmenize yol açıyor ve yine doğal gazdan tasarruf ediyorsunuz.

Çekmeköy Vaillant Klima Servis ve Bakım

Vaillant klimalar için servis, bakım ve montaj hizmetleri veriyoruz. 1 yıl garantili ve kaliteli Vaillant klima tamiri için Çekmeköy Vaillant servisi hemen arayın. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan tüm Vaillant klimalar için bizi arayarak bu sorunlardan aynı gün içinde kurtulabilirsiniz. Bölgenin en eski klima servisi olarak Vaillant klimalar için periyodik bakım hizmeti de sunuyoruz. Peteklerin temizliği, gaz şarjı ve filtre temizliği için yıllık bakım gerekir. Yıllık bakım fiyatları yıldan yıla değişmektedir. Klima bakım ve gaz şarjı için Çekmeköy şubemizi hemen arayın. Şube olarak aynı zamanda klima montaj ve de-montaj hizmetleri de veriyoruz. İkinci el klimalarınızın hızlı bir şekilde ve aynı gün içinde kurulumu için bizden montaj hizmeti alabilirsiniz. Profesyonel ve titiz klima kurulumu için Çekmeköy Vaillant servisi arayarak montaj ekiplerinden yardım alabilirsiniz.

Vaillant klima su akıtıyor ise ilk olarak cihazın drenaj hortumunu kontrol edin. Eğer hortumda tıkanıklık varsa su iç gövdeye geri gelir. Bu durumun ihmali cihazın kartına zarar verebilir. Su akıtma sorunu yaşıyorsanız Çekmeköy Vaillant servisi arayarak arıza bildiriminde bulunmanız yeterli olacaktır.

Çekmeköy, Sancaktepe ve Sultanbeyli ilçelerinde Vaillant servis hizmetleri veren firmamız haftanın 7 günü servis hizmeti veriyor. Arıza kaydı bırakmak için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Çağrı merkezimiz kesintisiz hizmet vermektedir. Son kullanıcı olarak arızalı cihazlarınız için servis talep ederken model ve arıza bilgisi vermeniz işinin daha hızlı çözülmesini sağlayacaktır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]