22 Ağustos 2019

Acıbadem Samsung Servisi

ile regalservisim

Acıbadem Samsung Servisi, sadece beyaz eşya ve klimalar için teknik destek veriyor. Elektronik cihazlar için servis hizmeti vermiyoruz. Arızalı Samsung çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve klimalar için bizi hemen arayın. Şubemiz aynı gün içinde Acıbadem ve Kadıköy ilçe geneline Samsung servis hizmeti veriyor. Bölgedeki en eski servis firmalarından biri olarak sizlere kusursuz ve 1 sene garantili servis desteği veriyoruz. Pratik ve ekonomik çözümler için doğru adrestesiniz. 

Samsung Bulaşık Makinesi Servisi

İnverter serisi bulaşık makinesi ile ev hanımlarının yoğun ilgi gösterdiği Samsung bulaşık makineleri için aynı gün içinde servis hizmeti veriyoruz. Tüm Samsung bulaşık makinesi onarımlarına 1 yıl parça ve işçilik garantisi veriyoruz. 1 yıl garantili Samsung bulaşık makinesi onarımı için Acıbadem Samsung servisi arayarak kayıt bırakabilirsiniz. Servisimiz bölgedeki en eski beyaz eşya firmalarından biridir. Eski yeni tüm Samsung cihazlarınızın tamiri için bizi hemen arayın. Şubemiz tüm modellerin yedek parçalarına sahiptir. Konusunda uzman ustalarımız ile tüm sorunlara yerinde çözüm üretiyoruz. Temiz yıkamayan, su akıtan, ses yapan, leke bırakan, sigorta attıran, tuşları çalışmayan tüm Samsung bulaşık makinelerini yerinde tamir ediyoruz.

Samsung Buzdolabı Servisi

Özellikle alttan deepfreeze modelleri ile kullanım kolaylığı sunan Samsung buzdolabı modellerinin tüm arızalarını yerinde tamir ediyoruz. Servis olarak buzdolabı cihazlarınızı asla taşımıyoruz. Tüm arızalar ve parça değişimleri yerinde yapılıyor. Buna motor değişimi de dahildir. Kaliteli ve hızlı bir çözüm istiyorsanız bizi şimdi arayın. Şubemizde tarafından onarımı yapılan Samsung buzdolabınıza 1 sene garanti veriyoruz. 1 yıl garantili Samsung buzdolabı tamiri için bizi şimdi arayın. Soğutmayan, su akıtan, ses yapan, koku yapan Samsung buzdolabınız için Acıbadem samsung servisi şimdi arayın.

Samsung Klima Servis ve Bakım

İlk slim klimaları üreten firmalardan biri olan Samsung, özellikle yer kaplamasını istemeyen klima kullanıcılarının tercihidir. Acıbadem şubesi olarak Samsung klima kullanıcılarına servis, bakım ve montaj hizmetleri veriyoruz. Elbette de-montaj hizmetlerimizde mevcuttur. Klimanızı söküp taşımak istiyorsanız gazın boşa gitmemesi için muhakkak servis tarafından sökümü yapılmalıdır. Klima ekiplerimiz montaj ve arıza olarak ayrılmış durumdadır. Özellikle yazın iş yükünün arttığı dönemlerde bile sizlere aynı gün içinde geliyoruz. Kusursuz bir klima onarımı için bizi şimdi arayın. 

Tüm klimalar gibi Samsung klimalarda yılda en az 1 defa bakıma ihtiyaç duyar. Klimasını yaz kış kullananlardan iseniz iki defa bakım yaptırmalısınız. Hava değişiminde klimanın iç peteklerinde bakteriler oluşur. Bu yüzden düzenli bakım klimalar için şarttır. Klima bakımında gaz ölçümü yapılır. Bu sayede klimanız verimli çalışıyor mu çalışmıyor mu? Elektrik çok harcıyor mu harcamıyor mu hepsini öğrenebilirsiniz. Eğer klimanızın gazı eksik ise tam soğutma yapmaz ve otomatiğe girmeden sürekli çalışır. Bu durumda fazla elektrik yakar. Bu duruma düşmemek için gaz ölçümü çok gereklidir.

Samsung klimanız için yer değişikliği veya sıfırdan kurulum istiyorsanız bizi arayabilirsiniz. Klima montajında deneyimli teknisyenlerimiz ile sizlere profesyonel çözümler üretiyoruz. 1 yıl garantili Samsung klima montajı için Acıbadem Samsung servisi hemen arayın. Şubemiz eski klimalar için montaj yaparken çıkan parçaları kullanıyor ve sistemde var olan gazı koruyor. En uygun fiyata Samsung klima montajı için doğru yerdesiniz.

Samsung Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makineniz çalışmıyor, ses yapıyor, su akıtıyor veya sallanıyorsa tek yapmanız gereken Acıbadem Samsung servisi aramak. Bizi aradığınızda size en yakın beyaz eşya ekibimizi yönlendiririz. Gelen teknisyenler arızalı Samsung makinenizi yerinde tamir eder ve tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz. Pratik ve ekonomik Samsung çamaşır makinesi tamiri için bizi şimdi arayın. Fiyatlarımız ekonomiktir. 

Servisimiz Acıbadem merkezli şubesi ile haftanın 7 günü servis hizmeti veriyor. 1 yıl garantili ve kaliteli Samsung beyaz eşya, klima servisi için bizi şimdi arayın. 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]