11 Mart 2021

Bostancı Vaillant Servisi

ile regalservisim

Bostancı Vaillant servisi, Kadıköy ve Ataşehir ilçelerinde kombi, klima servis hizmetleri veriyor. Arızalı tüm Vaillant cihazlarınızın tamiri, bakımı ve montajı için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Servisimiz tüm onarımlara, parça değişimlerine 1 sene garanti veriyor. Garantili Vaillant teknik servis hizmeti için Bostancı şubemizi hemen arayın. Donanımlı servis araçlarımız ile kombi ve klimalarınızı yerinde, taşımadan tamir ediyoruz.

Vaillant Kombi Servisi

Kombiniz sıcak su vermiyor, petekleri ısıtmıyor, ses yapıyor, su akıtıyor veya sıcak suyunuz kullanım esnasında soğuyor ise Bostancı Vaillant servisi hemen arayın. Firmamız bünyesindeki kombici ustalar sizlere tüm bu sorunlar için yerinde çözüm üretecektir. Firmamız özel servis olarak hizmet verdiği için hem daha hızlı hem de daha ekonomik çözümler üretiyor. Kaliteli bir kombi tamiri için yapmanız gereken tek şey bizi aramak. Servisimiz sizlere haftanın 7 günü Vaillant kombi servis hizmetleri sunuyor.

Vaillant Klima Servisi

Klima tamirinde uzman teknisyenlerimiz ile siz değerli Bostancı semt sakinlerine klima servis, periyodik bakım ve montaj hizmetleri sunuyoruz. Aynı gün içinde Vaillant klima tamiri için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Bostancı Vaillant servisi söktürmek istediğiniz veya montajını yaptırmak istediğiniz klimalar için arayarak aynı gün içinde hizmet alabilirsiniz. Klima bakımları klimasını yaz kış kullananlar için yılda 2 defa yapılması gerekir. Kaliteli ve uygun fiyata klima bakımı için bizi şimdi arayın.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]