19 Mart 2021

İçerenköy Altus Servisi

ile regalservisim

İçerenköy Altus servisi, Ataşehir ve Kadıköy ilçelerinde Altus beyaz eşya, klima servis destekleri sunuyor. Hızlı ve kalıcı çözümler istiyorsanız İçerenköy servisimizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Çalışmayan tüm Altus cihazları gün içinde kullanılabilir hale getiriyoruz.

Altus Beyaz Eşya Servisi

Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran, sallanan tüm Altus beyaz eşyaları için aynı gün içinde onarım desteği veriyoruz. Arızalı Altus marka çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, fırın ve ocaklar için bizi hemen arayın. Tüm sorunları yerinde çözecek donanımlı servis araçlarına ve teknik ekipmanlara sahibiz. Hızlı bir çözüm için doğru yerdesiniz. İçerenköy Altus servisi olarak sizleri bekletmeden cihazlarınızı evinizde tamir ediyoruz.

İçerenköy Altus Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinesi denince akla ilk gelen markalardan biri olan Altus’un tüm modellerini yerinde tamir ediyoruz. Arızanın ne olduğu bizim için önemli değil. Bizler donanımlı servis araçlarımıza ve işinin ehli ustalarımıza güveniyoruz. Onarım sahip olduğu imkanlar ile haftanın 7 günü sizlere kalıcı ve garantili çözümler üretmelerini sağlıyoruz. İçerenköy Altus servisi şubemiz tüm modellerin orijinal yedek parçalarına sahiptir. Her bir parça garantilidir.

1 Yıl Garantili Altus Servisi

Firma olarak yaptığımız işin arkasındayız ve onarımlarda kullandığımız parçalara 1 sene garanti veriyoruz. Garanti işlemleri için size verilen belgeden faydalanabilirsiniz. Tarih ve ücretlendirme yazan kağıdı kaybettiğiniz zaman telaş yapmanıza gerek yok. Bizleri arayarak iletişim bilgilerinizi vererek kayıtlara ulaşmamızı sağlayabilirsiniz. Garanti süresi içinde arızalanan cihazların her zaman servis önceliği vardır.

  • İçerenköy Altus çamaşır makinesi servisi
  • İçerenköy Altus bulaşık makinesi servisi
  • İçerenköy Altus kurutma makinesi servisi
  • İçerenköy Altus buzdolabı servisi
  • İçerenköy Altus kombi servisi
  • İçerenköy Altus klima servisi
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]