26 Mart 2021

Maltepe Windsor Servisi

ile regalservisim

Maltepe Windsor servisi, yerinde ve garantili Windsor beyaz eşya servisi için bizi haftanın 7 günü dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Profesyonel bir çözüm istiyorsanız tek yapmanız gereken işinin ehli bir firma ile çalışmak. Servis olarak yaptığımız işin arkasındayız ve onarımlara 1 sene garanti veriyoruz. Garantili Windsor beyaz eşya onarım desteği almak için sabit hattımızı ihtiyaç duyduğunuz her zaman ulaşabilirsiniz.

Maltepe Windsor Buzdolabı Servisi

Windsor buzdolabı ülkemizde yeni satılmaya başlanmıştır. Fakat geniş iç hacmi sayesinde bir çok kullanıcının ilk tercihi haline geldi. Bizler Maltepe Windsor servisi olarak eski yeni tüm Windsor buzdolabı modellerini taşımadan yerinde tamir edebiliyoruz. 1 yıl garantili Windsor servis için tek yapmanız gereken bizleri aramak. Profesyonel teknisyenlerimiz ve donanımlı servis araçlarımız ile sizlere kusursuz onarım hizmeti veriyoruz.

Maltepe Windsor Çamaşır Makinesi Servisi

Ekonomik fiyatları ve her yerde ulaşılabilen satış ağı ile en çok tercih edilen markadır Windsor. 1 yıl garantili Windsor çamaşır makinesi tamiri için bizi hemen arayın. Servisimiz tüm onarımları yerinde yapıyor. Windsor çamaşır makinesi ses yapıyor ise bizi arayarak hızlı bir çözüme kavuşabilirsiniz. Maltepe Windsor servisi olarak sizlere en kısa sürede kalıcı, garantili ve hızlı çözümler üretiyoruz.