10 Mart 2021

Maltepe Beko Servisi

ile regalservisim

Maltepe Beko servisi, tüm Beko cihazlar için aynı gün içinde teknik servis hizmeti veriyor. 1 yıl garantili Beko teknik servis için Maltepe servisimizi haftanın 7 günü dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Eski yeni Beko cihazlarınızın tümü için servis desteği alabilirsiniz. Soğutmayan, çalışmayan, sigorta attıran, su akıtan tüm Beko cihazların onarımlarını gün içinde yapıyoruz. Sektörün en tecrübeli beyaz eşya, kombi ve klima ustaları ile çalışıyoruz. Firma olarak her zaman yapılan işin arkasındayız.

Maltepe Beko Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinesi arıza onarımında son derece deneyimli teknisyenlerimiz ile sizlere yerinde çözümler üretiyoruz. Kaliteli ve titiz bir onarım için tek yapmanız gereken bizleri aramak. Maltepe Beko servisi şubemiz tarafından tamiri yapılan tüm bulaşık makineleri 1 yıl garantilidir. Teknisyenlerimizin her biri işinin ehli kişilerdir ve onarımları tamamını yerinde yapmaktadır.

Maltepe Beko Buzdolabı Servisi

Özellikle son model kombi tipi buzdolabı modelleri ile kullanıcıların ilk tercihi haline gelen Beko buzdolaplarının arızası ne olursa olsun onarımlarını yerinde yapıyoruz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran, hata kodu veren tüm Beko buzdolabı modelleri için Maltepe Beko servisi arayarak tamir, bakım, montaj hizmetleri alabilirsiniz.

Beko buzdolabı kullanıcıları diğer marka kullanıcılarına kıyasla daha az çürüme, paslanma ve kapı arızalarından şikayet eder. Beko cihazların tamamı son derece kaliteli malzemeler ile üretilir ve tamamı yerli üretimdir. Siz de Beko buzdolabı kullanıyorsanız ve soğutmasından şikayetçiyseniz bizi hemen arayın. Sizlere aynı gün içinde buzdolabınızı kullanabilmenizi sağlıyoruz. Üstelik Maltepe Beko tarafından yapılan tüm onarımlar 1 sene garantilidir. Firmamız özel servis hizmeti vermektedir.

Maltepe Beko Çamaşır Makinesi Servisi

Beko çamaşır makineniz aşırı ses yapıyor veya sıkmada yürüyorsa sakın ihmal etmeyin. Öncelikle bu tarz arızalar büyük arızaların başlangıcıdır. Amortisör ve kazan arızalarının çoğunu yerinde tamir ediyoruz. Fakat kazan tamiri için atölye ortamı gerekebiliyor. Atölyeye alınan Beko çamaşır makineniz en geç 1 hafta içinde size teslim edilir. Nakliye, de-montaj ve kurulum Maltepe Beko servisi firmamıza aittir. Titiz bir onarım istiyorsanız hemen arayın.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]