9 Aralık 2019

Cevizli Beko Servisi

ile regalservisim

Cevizli Beko servisi, yıllardır Kartal ve Maltepe ilçelerinde tamir hizmetleri sunuyor. Tüm modellerin bakım, onarım ve montajları için bizi hemen arayın. Servisimiz bölgede ikamet eden beyaz eşya, kombi ve klima kullanıcılarına hizmet veriyor. Her birimin kendi ekibi var ve ekipler donanımlı araçlar ile hizmet vermektedir. Firmamız tarafından yapılan tüm onarımlar 1 sene garantilidir. Garantili Beko servisi için doğru yerdesiniz.

Ülkemizdeki en revaçta beyaz eşya markası olan Beko markası 1954 yılında kurulmuştur. Marka çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, klima gibi pek çok farklı beyaz eşyanın üretimini yapıyor. Teknolojik cihazların yaygın olarak kullanılması insanların sevdiklerine ve kendilerine ayıracakları zamanın artmasını sağlamıştır. Özellikle kadınların çalışma hayatına girmesi ile birlikte beyaz eşyaların konforu daha çok hissedilir olmuştur. Cevizli Beko servisi firmamız her türlü beyaz eşyanızın bakım ve onarımını yapan köklü bir kurumdur. Firmamızdan günün her saati hizmet almanız mümkündür.

Beko Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinesi tamirinde deneyimli kadro ve donanımlı servis araçları ile sizlere en hızlı çözümleri üretiyoruz. 1 yıl garantili çamaşır makinesi onarımı için Cevizli Beko servisi arayıp kayıt bırakabilirsiniz. Tüm modellerin yedek parçalarına sahip bir firma olarak sizlere yerinde çözümler üretiyoruz. Profesyonel ekip ile hızlı ve kalıcı çözüm istiyorsanız Cevizli şubemizi hemen arayın.

Beyaz Eşya Bakımının Önemi Nedir?

Beyaz eşyaların periyodik olarak bakımlarının yapılması cihazların ömrünün uzamasını dolayısı ile sizin ekonomik olarak karda olmanızı sağlar. Firmamız Beko markasına ait olan her türlü beyaz eşyanın bakımı hizmetlerini kalifiye personelleri ile verir. Firmamızın müşteri destek hattından dilediğiniz saatte yardım talebinde bulunabilirsiniz. Dilerseniz adresinize gelerek evde bakım ve onarım hizmetleri verilir. Özellikle klima ya da kombi gibi mevsimsel kullanımları artan cihazların her mevsim düzenli bakımları yapılarak yakıt tasarrufu sağlamanız mümkündür.

Beyaz Eşya Yedek Parça Hizmetleri

Firmamız onarımın mümkün olmadığı beyaz eşyalarınızda yedek parça olarak orjinal yedek parça kullanır. Kullanılan parçalar birebir aynı ürün olup bir yıl parça garantisi verilir. Firmamızda yapılan her işleme kayıt edilir ve müşterinin onayı alınmadan işleme alınmaz. Sizde yerinde ve güvenilir hizmet almak istiyorsanız cevizli Beko servisi firmamız ile doğru adrestesiniz. Firmamızda verilen her türlü hizmet yüzde yüz garantili olup işinin ehli ustalar tarafından verilir. Firmamız Maltepe ilçesinde hizmet veren tanınmış elemanlar ile çalışır.

Beyaz Eşya Tamir Ücretleri Ne Kadardır?

Beyaz eşya tamir ücretleri arıza açan parçaya ve cihazın tamiri sırasında yapılan işçiliğe göre değişir. Bu konuda doğru ve nitelikli bilgi almak için firmamızın yetkili personelleri ile irtibat kurabilirsiniz. Firmamız uygun fiyat kaliteli hizmet anlayışı ile sektöre yeni bir soluk getiren güvenilir bir kurumdur. Sizde cihazlarınızı tamir edildikten sonra uzun süre kullanmak isterseniz muhakkak firmamız ile görüşmelisiniz. Firmamız güvenilir bir oluşum ve işçilik ile hizmet verir.