10 Aralık 2019

Fındıklı Bosch Servisi

ile regalservisim

Fındıklı Bosch servisi, Maltepe ilçesindeki en köklü beyaz eşya servis şubelerinden biridir. Yıllardır bölgede beyaz eşya tamiri hizmetleri veren firmamız sizlerin yaşadığı arızaların tamamına hızlı ve kalıcı çözüm üretiyor. Profesyonel bir Bosch servis desteği almak için tek yapmanız gereken telefon numaramızdan bizlere ulaşmak.

Fındıklı Bosch Buzdolabı Servisi

Soğutmayan, su akıtan, ses yapan veya sigorta attıran Bosch buzdolabınızı aynı gün içinde tamir ettirmek isterseniz doğru yerdesiniz. Eski yeni tüm Bosch buzdolabı modellerinin tamamı için bizleri arayarak teknik destek alabilirsiniz. Bölgenin en eski beyaz eşya tamircisi olarak sizlere yerinde çözüm üretecek ekipman ve donanıma sahibiz. Garantili Bosch buzdolabı tamiri için tek yapmanız gereken servisimizi aramaktır. Fındıklı Bosch servisi şubemiz tüm işlemleri taşımadan yerinde tamir ediyor.

Fındıklı Bosch Çamaşır Makinesi Servisi

fındıklı bosch servisi

Bosch çamaşır makinesi arızalarını gün içinde çözmek ve çamaşır makinenizi aynı gün içinde kullanabilmek için bizi hemen arayın. Fındıklı şubemiz bölgenin en eski tamir firmalarından biridir. Profesyonel çözümler için doğru yerdesiniz.

Fındıklı Bosch servisi ofisimiz tüm Maltepe ilçesi geneline destek verecek ekipman ve araca sahiptir. Çamaşır makinenizin şikayetlerini haftanın 7 günü bizimle paylaşabilirsiniz. Her biri konusunda uzman teknisyenlerimiz ile sizlerin yanındayız.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]