11 Aralık 2019

Gülsuyu Ariston Servisi

ile regalservisim

Gülsuyu Ariston Servisi

Beyaz eşyalar, çok sık olmasa da ufak tefek arızalar yapabilen ürünlerdir. Genel itibariyle verimli çalışma üzerine programlanmış olan beyaz eşyalarınızda yaşadığınız herhangi bir sıkıntıda bizlerle iletişim kurabilirsiniz. Maltepe ilçesinde yer alan servisimiz sayesinde, sizlere kaliteli hizmetler sağlamaktayız. Müşterilerimizin bozulan tüm beyaz eşyalarını tamir etmekte, düzeltmekte ve onarmaktayız.

Gülsuyu Ariston Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinesi arızalarını en hızlı şekilde gideriyor ve yaptığımız tüm onarımlara 1 yıl garanti veriyoruz. Aynı gün içinde Ariston bulaşık makinesi tamiri için tek yapmanız gereken Gülsuyu Ariston servisi şubemizi arayarak arıza bildiriminde bulunmak. Maltepe ilçesindeki en eski tamir firmalarından biriyiz. Ayrıca şubemiz Maltepe Ariston servisi alt şubesi olarak geçmektedir. Gülsuyu, Gülensu ve Esenkent mahallelerinde ikamet ediyor ve hızlıca onarım desteği almak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Çalışma Alanlarımız

Teknolojinin gelişmesiyle, beyaz eşyalar da yenilenmekte ve değişmektedir. Bu teknolojik ürünlerin dilinden, işin uzmanı ve alnında tecrübeli kişiler anlamaktadır.

Tamirini yaptığımız Ariston beyaz eşya ürünleri arasında;

  • Buzdolapları, fırınlar, set üstü ocaklar
  • Çamaşır ve bulaşık makineleri,
  • -Kurutma makineleri ve derin dondurucular yer almaktadır.

Hizmetini sağladığımız Gülsuyu Ariston servisi sayesinde, bozulan ürünlerinizi en kısa sürede tamir ederek sizlere çalışır halde teslim ediyoruz. Buzdolaplarında ve derin dondurucularda genellikle karşılaştığımız sıkıntılar arasında, buzlanma ve soğutmama bulunmaktadır.

Çamaşır ve Bulaşık Makineleriniz

Emin ellere teslim etmek isteyeceğiniz yeni teknoloji ürünlerinizi, en sağlıklı şekilde tamir ediyoruz. Bulaşık makinelerinin yıkama aparatlarından ya da içinden kaynaklanan bozuklukları düzeltiyoruz. Ön paneldeki çalışmayan düğmelerin yerine yenilerini takıyoruz. Kilitlenen ve açılmayan çamaşır makinelerinizi en sağlıklı şekilde düzeltiyoruz. Özellikle makineniz, yıkama bittiği halde kapağını kilitli tutuyorsa, bizlerle iletişime geçerek sorunun hızlıca çözülmesini sağlayabilirsiniz.

Kurutma Makineleri

Alanında uzman servis çalışanlarımız sayesinde, bozulan kurutma makinelerinizi de hemen tamir ediyoruz. Genellikle kilitlenme ve sıkışmanın yanında, programların düzgün çalışmaması sorunlarıyla karşılaşan müşterilerimiz, çekinmeden bizlere başvurabilirler. Makinelerini eski ve sağlıklı çalışma temposuna kısa sürede çevirmekteyiz.

Set Üstü Ocaklar

Ocaklarda en sık karşılaşılan sorun çakmak kısmının çalışmaması ve düğmelerin işlevlerini yerine getirmemesidir. Bu sorunların üstesinden gelmek için sizlere özel olarak yardımda bulunuyoruz. Hala iyi durumda olan ve çalışmasında sorun olmayan ocaklarınızı evlerinize geri kazandırıyoruz.

Fırınlar

Fırınların kablolarında yaşanan sorunlar, soyulmalar ve ezilmeler çalışmasını etkileyebilmektedir. İç kısmındaki rezistansları bozulduğunda tam ısınma kaydedemez ve yemekleri pişiremez. Bu durumlarla ilgili geniş tecrübeye sahip çalışanlarımız, kısa sürede elektrikli beyaz eşyalarınızdaki sorunları çözecek ve sizlere tamiri için gerekli olan yöntemi aktaracaklardır. En kısa sürede beyaz eşyalarınıza kavuşmak için bizleri tercih edebilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]