16 Mayıs 2019

Maltepe Ariston Servisi

ile regalservisim

Maltepe Ariston servisi olarak Maltepe ilçesinde ikamet etmekte olan Ariston kullanıcılarına aynı gün içinde teknik servis ve bakım hizmetleri sunuyoruz. Kusursuz ve garantili bir Ariston servis desteği için Maltepe şubemizi şimdi arayın. Şubemiz haftanın 6 günü teknik servis desteği vermektedir. Ariston çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve kombi modelleri için aynı gün servis desteği veriyoruz. Maltepe Ariston servisi tarafından yapılan tüm onarımlar ve parça değişimleri 1 sene garantilidir. Kaliteli ve garantili bir Ariston servis desteği için bizi şimdi arayın.

Maltepe Ariston Servis Adresi

Ariston cihazlarınızın en hızlı şekilde onarımı için nerede ikamet ediyorsanız bölgeden servis çağırmak fayda sağlayacaktır. Yıllardır Maltepe / Altıntepe mahallesinde hizmet veren firmamız donanımlı servis araçları ve uzman kadrosu ile Maltepe ilçe sınırları içinde kalan tüm mahalle ve semtlere aynı gün içinde Ariston servis desteği sunuyor.

Ariston Beyaz Eşya Servisi

Ariston firmasına ait bir çok cihaz bulunmaktadır. Bizler Ariston firmasına ait beyaz eşyaların onarımı için kurduğumuz beyaz eşya onarım ekiplerimiz ile tüm cihazların onarımlarını yapıyoruz.

  • Ariston çamaşır makinesi
  • Ariston bulaşık makinesi
  • Ariston kurutma makinesi
  • Ariston buzdolabı
  • Ariston derin dondurucu
  • Ariston ocak
  • Ariston fırın
  • Ariston elektrik süpürgesi onarımları için bizi hemen arayın.

Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, ısıtmayan, sallanan, sigorta attıran, soğutmayan tüm Ariston beyaz eşyalarınızın aynı gün içinde onarılmasını istiyorsanız hemen adres kaydı bırakabilirsiniz.

Ariston Buzdolabı Servisi

Arızası ne olursa olsun Ariston buzdolabınızı tamir ettirmek ve bakımlarını yaptırmak için Maltepe Ariston servisi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Eski yeni tüm modellerin yedek parçalarına sahip bir firma olarak sizlerden gelen onarım taleplerine yerinde çözüm üretiyoruz. Ariston buzdolabı modellerinde en sık görülen arıza motorun hiç çalışmamasıdır. Sanılanın aksine böyle bir durumda motor arızalı demek doğru olmaz. Önce kart ölçümü yapılmalıdır. Gerekirse yeni kart takılıp , motor elektrik gücü sonrasında ölçülmelidir. Arızaların tamamına yerinde teşhis koyuyor ve onarım yapıyoruz.

Ariston buzdolabı soğutmuyor, yerinde tamir olur mu?

Ariston buzdolabınız soğutmuyor mu? Size en yakın servis ekibini aynı gün içinde yönlendiriyoruz ve buzdolabınızı gün içinde tamir ediyoruz. Servisimizde eski yeni tüm Ariston buzdolabı modellerinin yedek parçaları mevcuttur. Maltepe Ariston servisi tarafından onarımı yapılan tüm Ariston buzdolabı modelleri 1 sene parça ve işçilik garantisi altındadır. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan tüm Ariston buzdolabı modellerini aynı gün içinde tamir ediyor ve tekrar kullanmanızı sağlıyoruz. Ariston buzdolabı kullanıcılarının en çok sorduğu sorulardan bir tanesi dolabın taşınıp taşınmadığı ile alakalıdır. Servis olarak arızası ne olursa olsun Ariston dolaplarınızı taşımıyor, yerinde tamir ediyoruz.

Ariston çamaşır makinem F08 arıza kodu veriyor, sebebi nedir?

Ariston çamaşır makinelerin çoğu modelinde hem anakart hem de ekran kartı bulunur. Ekran kartı ile anakart sekronize bir şekilde çalışamaz veya iletişim kuramaz ise ekranda F08 arıza kodu çıkabilir. Bu arızanın sebebi olarak genelde cihaz pompa yapmadığında zorlanması ve anakart yazılımının silinmesi ile olur. Eğer çamaşır makineniz su boşaltmıyor ise hemen servis çağırmanız gerekiyor. Makineyi art arda deneyerek pompayı zorlamak anakarta zarar verecektir. Maltepe Ariston servis şubemizi arayarak Ariston çamaşır makinesi onarımı yaptırabilirsiniz.

Ariston Kombi Servisi

Ariston kombiler için yerinde çözüm üreten servisimiz tüm kombi onarımlarına 1 yıl garanti veriyor. 1 yıl garantili kombi tamiri için Maltepe şubemizi şimdi arayın. Sıcak su vermeyen, petekleri ısıtmayan veya su akıtan, ses yapan Ariston kombi modellerini yerinde tamir ediyoruz. Pratik ve ekonomik bir tamir için en doğru adres Maltepe Ariston servisi.

Ariston kombi kullanıcılarına teknik servis, yıllık bakım, montaj ve petek temizliği hizmetleri sunuyoruz. Peteklerinizin bir kısmı ısınıyor bir kısmı ısınmıyor ise bizi hemen arayın. Servisimiz tüm kombi arızalarına çözüm üretecek deneyimli kombi ustaları ile çalışmaktadır. Bu sayede kombiniz ne kadar eski olursa olsun tamir edebiliyor ve yaptığımız işe garanti verebiliyoruz.

Ariston Klima Servisi

Çoğu klima kullanıcısı Ariston klima modellerinden haberdar değildir. Ariston ülkemizde ilk gelen markalardan biridir ve reklama pek ihtiyaç duymamıştır. Kendisine has bir müşteri portföyü olan Ariston’un çok modern ve teknolojik klimaları mevcuttur. Maltepe Ariston servisi olarak Ariston klima kullanıcılarına servis, bakım ve montaj hizmetleri sunuyoruz.