13 Aralık 2019

Küçükyalı Beko Servisi

ile regalservisim

Beyaz eşyalar, kullanım hatası sonucunda ya da üretim hatasından kaynaklı bozulabilir. Teknolojik ürünler olan beyaz eşyalarınızın bozulması, onların bir daha asla eskisi gibi verimli şekilde çalışmayacağına işaret etmemektedir. Gelişen teknolojiye ayak uyduran şirketimiz sayesinde, bozulan beyaz eşyaları tamir edebilen işletmemizle sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Bakımını ve onarımını sağladığımız beyaz eşyalarınız artık eskisi gibi çalışacak.

Sık Görülen Beyaz Eşya Arızaları

Buzdolaplarında, çamaşır ve bulaşık makinelerinde çeşitli sorunlar ortaya çıkmaktadır. Bu sorunların çok yüksek ücret tutacağını düşünmek ve tamir ettirmemek de en büyük yanlışlardan birisidir.

En sık rastlanan beyaz eşya arızaları;

  • Buzdolaplarının ve dondurucularının yeterince soğutmaması,
  • Koku ve çıkmayan lekelerin oluşması,
  • Buzlanma yaparak yiyeceklerin etrafının kar tutması,
  • Verimli çalışmayan ocak ve fırınlar sayılabilir.

Daha nicesi olan bu bozukluklar, kısa sürede tamir edildiğinde hem ürünlere hasar vermemekte hem de çalışmasını ve kullandığı elektriği etkilemektedir. Yeterli soğukluğa ulaşamayan buzdolabınız kendini hiç beklemeye almadan sürekli elektrik tüketimi yapacaktır.

Ne Yapabilirsiniz?

Küçükyalı Beko servisi olarak bizlerden yardım alabilirsiniz. İşinde uzman ve beyaz eşyalar konusunda geniş bilgi sahibi olan çalışanlarımız, ürünlerinizin kısa sürede sorunlarını tespit edebilecek ve sizlere çok kısa sürede gerekli onarımları sağlayacaktır. Böylece yüklü ödemeniz gereken elektrik faturalarından kurtularak, çalışan beyaz eşyalarınıza sahip olabilirsiniz. Ürünlerinizin en iyi şekilde çalıştığına emin olana kadar onarım ve bakım işlemlerimizi devam ettirerek, sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.

Küçükyalı Beko Çamaşır Makinesi Servisi

Özellikle çamaşır ve kurutma makinelerinde yaşanan sıkıntılar arasında yer alan kapak bozulması, makinenin su kaçırması gibi durumlarda anında müdahale yaparak sizleri tekrar beyaz eşya almaktan kurtarıyoruz. Sizlere hizmet veren ekibimizi bilgili ve deneyimli kişilerden oluşturarak, yeterli verimi almanıza yardımcı oluyoruz.

Beko çamaşır makinesi arızalarını en kısa sürede gidermek istiyorsanız Küçükyalı Beko servisi arayarak onarım talep edebilirsiniz. Sektörün en eski tamir firmalarından biri olarak tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz. Arızanın en kısa sürede giderilmesini istiyorsanız tek yapmanız gereken bizleri aramak.

Bulaşık Makinesi

Düzgün bağlantısı yapılmamış ve çalışırken çok ses çıkartan bulaşık makineleri, insanları hayattan soğuma noktasına getirmektedir. Ön paneldeki düğmelerin bozulması ya da içine göçmesi nedeniyle çalıştıramadığınız beyaz eşyalarınıza doğru müdahaleler yaparak, sizlere teslim ediyoruz. Süzgeçlerdeki tıkanıklıkları gidererek ilk günkü gibi çalışmasını sağlıyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]