26 Kasım 2019

Zümrütevler Beko Servisi

ile regalservisim

Beyaz eşyalar adeta hayat kurtarıcı ürünlerdir. Özellikle teknolojik gelişmeler sayesinde kolay ulaşabilir olan beyaz eşyalar hanımların konforunu sağlamıştır. Beko markası ülkemizde en çok tercih edilen beyaz eşya markası olup tüketici popülasyonu oldukça geniştir.

Hemen hemen her evde buzdolabından çamaşır makinesine, bulaşık makinesinden klimaya kadar pek çok farklı kategorilerde elektronik beyaz eşyalar bulunur. Ancak bu ürünler günlük hayatın bir parçası olarak her gün aktif şekilde kullanılır. Dolayısı ile arıza açmaya oldukça müsait olan beyaz eşyalarında zaman zaman bakımları yapılarak kullanım ömrü uzatılabilir. Firmamız Beko markasının ürünlerinin bakım ve onarımını yapan köklü bir firmadır.

Zümrütevler Beko Klima Servisi

Sağlamlık konusunda yabancı markaların hepsi kafa tutacak teknolojiye sahip Beko klimalar için servis hizmeti veriyoruz. Beko klima soğutmuyor şikayetiniz varsa dilediğiniz zaman Zümrütevler beko servisi arayarak teknik destek alabilirsiniz. Klima onarımında son derece deneyimli ustalarımız ile haftanın 7 günü sizlerin yanındayız. Çağrı merkezimiz sizlerden gelen klima onarım taleplerine kesintisiz cevap veriyor.

Klima tamirinin yanı sıra periyodik bakım hizmetleri de sunuyoruz. Profesyonel teknisyenlerimiz sayesinde tüm modellerin bakımlarını titiz bir şekilde, yerinde gerçekleştiriyoruz. Eski yeni tüm klimaların bakımı için servisimizi haftanın 7 günü arayabilirsiniz. Periyodik bakım sadece temizlik değildir. Bu yüzden gerçek bir bakım hizmeti almak istiyorsanız gerçek bir servisle çalışmalısınız.

Beyaz Eşya Bakımı

Her türlü beyaz eşyanın kullanım süresinin uzaması için arıza açmadan periyodik kontrollerinin yapılması gerekir. Bu noktada Zümrütevler Beko servisi firmamız alanında deneyimli ustaları ile müşterilerine hizmet verir. Firmamız özellikle klima ve kombi gibi eşyaların bakımlarının yanında montajını da yapar. Montaj sırasında mekanın şartları değerlendirilerek kullanım konforu sağlayacak en uygun yer tercih edilir. Bakımı yapılan ürünlerinizin ömrü uzar ve size daha kaliteli bir kullanım sağlar. Bunun yanında enerji tasarrufu yapmanıza olanak tanır.

Yedek Parça Hizmeti

Firmamız onarım gerektiren beyaz eşyalarınızda öncelikte parçaları tamir etmeye özen gösterir. Ancak kimi zaman parçaların onarımı pek mümkün olmayabilir. Bu durumda firmamız her ürün için gereken yedek parçaların temini ve montajını yapar. Firmamızda kullanılan tüm yeden parçalar birebir orjinal olup bir yıl firmamız garantisi altında olur. Firmamızda yapılan her işlem müşterilerimize aktarılır ve onay alınır.

Beyaz Eşyaların Onarım Ücretleri

Beyaz eşyaların onarım ve tamir ücretleri cihaza ve arıza açan parçaya göre değişir. Bu konuda ayrıntılı bilgi almak için firmamızın ilgili personelleri ile iletişime geçebilirsiniz. Bunun yanında arıza açan parça için destek almak istediğinizde günün her saati hizmet veren çağrı merkezimize bağlanabilirsiniz. Özellikle klima ve kombi gibi mevsimsel kullanımı artan cihazların mevsim geçişlerinde periyodik bakımını yaptırmanız size pek çok avantaj sağlar. Firmamız kaliteli hizmet uygun fiyat politikası ile hizmetlerine devam eder.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]