25 Kasım 2019

Zümrütevler Bosch Servisi

ile regalservisim

Zümrütevler Bosch Servisi

İstanbul’un Maltepe ilçesi Zümrütevler mahallesinde servis hizmeti veriyoruz. İşini iyi yapan bir ekip olarak servis hizmeti için bizi tercih eden müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Zümrütevler Bosch servisi olarak müşterilerimizin bize ulaştıkları gün içinde servis hizmeti almalarını sağlıyoruz.

Bosch Ürünleri İçin Montaj Hizmeti

Servis olarak Zümrütevler mahallesinin tüm yerlerine kaliteli hizmet vermek amacıyla çalışıyoruz. Bu amaçla da Bosch ürünlerinin montaj yapılması için servis ihtiyacı yaşayan kişilere montaj hizmeti veriyoruz. Müşterilerimiz bizleri aradıklarında aynı gün içinde Bosch marka eşyalarının montajının yapılmasını sağlıyoruz. Bu eşyalar beyaz eşya, klima ve kombiler olabiliyor. Bu ürünlerin en iyi şekilde montajını montaj işinde deneyim sahibi olan müşterilerimiz sayesinde gerçekleştiriyoruz.

Bosch Ürünleri İçin Yerinde Bakım Hizmeti

Bosch marka ürünler için kaliteli bakım hizmeti veriyoruz. Müşterilerimiz eşyalarının bakımları için firmamızı seçtiklerinde adreslerine giderek eşyaların bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Bakım gerektiren ürünlerin yerlerinde bakımlarını sağlıyoruz. Bu sayede müşterilerimiz bakıma giden ürünlerinin geri getirilmesini günlerce bekleme derdinden kurtuluyorlar. Firma olarak anında bakım hizmeti verdiğimiz için hizmet sonrasında ürünlerini kullanmaya devam edebiliyorlar.

Bosch Ürünleri İçin Onarımı Hizmeti

Bosch servis firması olarak arıza yapan ve bozulan Bosch beyaz eşya, klima ve kombi gibi ürünlerin onarımlarını yerinde onarım hizmeti veriyoruz. Öncelikle meydana gelen arızanın kaynağını buluyoruz. Sonrasında da sorunun ortadan kaldırılması için onarım konusunda deneyimli personellerimizle onarım işlemini gerçekleştiriyoruz. Kombi, klima veya beyaz eşya çeşitleri fark etmeden en iyi şekilde ürünlerin onarımını gerçekleştiriyoruz. Ürünlerde parça değişimi gerekiyorsa değişimi yapıp Bosch ürünlerinin çalışır durumda teslim edilmesini sağlıyoruz. Bosch marka ürünlerinde arıza ve çalışmama sorunu yaşayan müşterilerimiz telefon numaralarımızdan bizlere ulaştıklarında aynı gün içinde adreslerine gelerek arızalarına çözüm buluyoruz.

Bosch Ürünleri İçin Garantili Hizmet

Firma olarak verdiğimiz bakım, onarım ve montaj hizmetlerini müşterilerimiz için garanti altına alıyoruz ve 1 yıl garantili hizmet veriyoruz. Bu sayede müşterilerimiz bizden garanti kapsamında tekrar hizmet alabiliyorlar. 1 yıl boyunca meydana gelecek arızalarda ücret ödemeden hizmet alma imkanı elde ediyorlar.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]