24 Ocak 2021

Altayçeşme Beko Servisi

ile regalservisim

Altayçeşme Beko servisi, Maltepe ilçesindeki en eski beyaz eşya tamircilerinden biridir. Servisimiz tüm Beko cihazların onarımlarını yapacak teknik kadroya ve yedek parça imkanlarına sahiptir. Cihazlarınız ne kadar eski olursa olsun onarımları için bizi hemen arayın. Servisimiz tarafından tamiri yapılan Beko cihazlar 1 sene garantilidir. Altayçeşme şubemize haftanın 7 günü dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Beko marka kullandığınız cihazların tamamı için servis ve bakım hizmetleri veriyoruz. Altayçeşme ofisimiz Maltepe bölgesinde hizmet veriyor. Beyaz eşya, kombi ve klima modellerinin yedek parçalarına sahip firmamızda onarımlar yerinde yapılır.

Altayçeşme Beko Çamaşır Makinesi Servisi

Beko çamaşır makinesi tamiri konusunda uzman teknisyenlerimiz ile sizlere yerinde ve garantili onarım hizmeti veriyoruz. 1 yıl parça garantili tamir için bizi hemen arayın. Profesyonel teknisyenler ile haftanın 7 günü sizlerin yanındayız. Altayçeşme Beko servisi şubemize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Eski yeni tüm çamaşır makinelerinin onarımlarını yapıyoruz. Şubemizde çalışan ustaların her biri işinin ehli kişilerdir. Bu sayede cihazlarınızı taşımadan tamir edebiliyoruz. Kazan arızalarında değişim şart ise atölye ortamı gerekmektedir. Bunun en büyük sebebi çalışma alanıdır. Fakat atölyeye alınan cihazlarınız uzun süre bekletilmez. Onarım sonrası en geç 2 iş günü içinde teslim edilir.

Altayçeşme Beko Bulaşık Makinesi Servisi

Ekonomik fiyatları ve en akıllıca tasarlanmış programlarıyla ev hanımlarının en büyük yardımcısı olan Beko bulaşık makineleri için Altayçeşme Beko servisi olarak tamir desteği veriyoruz. Çalışmayan, temiz yıkamayan, su akıtan, sigorta attıran tüm Beko cihazlarınızın tamiri, bakımı, montaj ve aksesuarları için bizi hemen arayın. Servisimiz bünyesinde çalışan ustaların her biri işinin ehli kişilerdir. Bulaşık makinenizin sorunu ne olursa olsun yerinde onarım yapılır.

Altayçeşme Beko Buzdolabı Servisi

Servisimiz bir evin olmazsa olmazı Beko buzdolabı modelleri için en hızlı servis hizmetini sağlayan nadir firmalardan biridir. Altayçeşme Beko servisi olarak tüm buzdolabı arızalarını yerinde gideriyoruz. Anakart, motor, fan, rezistans, sensör, sigorta gibi parçaları yerinde değiştiriyoruz, dolabınızı asla taşımıyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]