27 Ocak 2021

Atalar Arçelik Servisi

ile regalservisim

Atalar Arçelik servisi, Kartal ilçesinde ikamet eden Arçelik beyaz eşya kullanıcılarına tamir, bakım ve montaj hizmetleri sunuyor. 1 yıl garantili onarım için bizi hemen arayın. Servisimiz haftanın 7 günü onarım desteği veriyor.

Atalar Mahallesi’nde haftanın 7 günü sizlere hizmet sunan Arçelik servisi olarak, Arçelik marka beyaz eşyalarınızın tamir, bakım ve onarımlarını gerçekleştiriyoruz. Deneyimli teknik ekibimiz, Arçelik ürünlerine özel eğitim almış ve cihazlarınızın her türlü arızasına çözüm sunma konusunda uzmanlaşmıştır.

Hızlı ve güvenilir servis anlayışımızla, Arçelik ürünlerinizin performansını en üst düzeye çıkarmayı amaçlıyoruz. Atalar Mahallesi’nde sizlere özel sunduğumuz Arçelik servis hizmetimizle, evlerinizdeki beyaz eşyalarınıza kaliteli ve güvenilir bir bakım sağlıyoruz. Arızalı Arçelik cihazlarınız için bize ulaşın, uzman ekibimizle sorunlarınıza çözüm bulmak için buradayız.

Atalar Mahallesi Arçelik servisi olarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizlere profesyonel ve özenli bir hizmet sunmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Atalar Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Arçelik markasına ait tüm beyaz eşya cihazlarının onarımlarını yerinde yapıyoruz. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm Arçelik cihazların tamiri için bizi hemen arayın. Servisimiz arızaları yerinde gideriyor ve onarımlara 1 sene garanti veriyor.

  • Çamaşır makinesi servisi
  • Bulaşık makinesi servisi
  • Kurutma makinesi servisi
  • Buzdolabı servisi
  • Derin dondurucu servisi

Atalar Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

atalar arçelik servisi

Arçelik çamaşır makinenizi gün içinde tamir ettirmek ister misiniz? Atalar Arçelik servisi olarak tüm arızalı Arçelik çamaşır makinelerini yerinde tamir ediyor ve onarımları taşımadan yapıyoruz. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran hatta parçaları kırılan cihazlarınız için bizden dilediğiniz zaman destek alabilirsiniz. Çalışanlarımızın her biri işinin ehli kişilerdir ve bu işin mutfağından gelmişlerdir. Profesyonel ve işini severek yapan insanlarla çalışmak istiyorsanız Atalar şubemizi hemen arayın.

Atalar Arçelik Buzdolabı Servisi

Buzdolabınız soğutmuyor mu? Atalar Arçelik servisi olarak Kartal ilçe genelinde buzdolabı onarım hizmetleri veriyoruz. Yerinde ve garantili Arçelik buzdolabı servisi için bizi hemen arayın. İçindeki yiyecekler bozulmadan Arçelik buzdolabınızın tamiri için doğru yerdesiniz. Atalar servisimiz haftanın 7 günü onarım hizmetleri veriyor.

Atalar Arçelik Kurutma Makinesi Servisi

Kurutma makinesi artık lüks olmaktan çıktı. Evler küçüldükçe teknolojik aletlere olan ihtiyaç da aynı oranda arttı. Atalar Arçelik servisi olarak semtimizde ikamet eden Arçelik kurutma makinesi kullanıcılarına servis, bakım ve montaj hizmetleri veriyoruz. Eski yeni tüm modellerin tamiri için bizleri arayarak servis talep edebilirsiniz. Profesyonel kadromuz ile her zaman sizlerin yanındayız.

Eğer uzun zamandır kurutma makinenizi kullanıyorsanız bilmeniz gereken kurutma makineleri de tıpkı kombi ve klimalar gibi bakıma ihtiyaç duyar. Bakım için yapmanız gereken şubemizi arayarak kayıt bırakmaktır. Kurutma makinesi bakımı için cihazınızı atölyeye alıyoruz. Ortalama tamir süresi 1 haftadır. Cihaz aynı şekilde size teslim edilir ve yapılan bakım garantilidir.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]