27 Şubat 2021

Atalar Buzdolabı Servisi

ile regalservisim

Atalar buzdolabı servisi, markası veya modeli ne olursa olsun soğutmayan buzdolabınızı yerinde tamir ediyor. Profesyonel bir çözüm istiyorsanız Atalar şubemizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Tüm modellerin yedek parçalarını servisimizden tedarik edebilirsiniz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm dolapların hızlıca onarılması için hemen arayın.

Buzdolabı tamiri için gerekli olacak tüm ekipmanlara sahibiz. Ebatlarından ötürü buzdolabınızı taşımıyor yerinde tamir ediyoruz. Sektörün en eski firmalarından biri olarak her zaman yanınızdayız. Kusursuz ve garantili buzdolabı tamiri için Atalar buzdolabı servisi şubemizi arayabilirsiniz.

Atalar Arçelik Buzdolabı Servisi

Sağlamlığı ile en çok tercih edilen buzdolabı markalarından olan Arçelik’in tüm modelleri için onarım desteği veriyoruz. 1 yıl garantili Arçelik buzdolabı tamiri için doğru yerdesiniz. Servisimiz soğutmayan, su akıtan tüm Arçelik dolaplarınızı aynı gün içinde tamir ediyor. Profesyonel çözümler için hemen arayın. Dolabınız ne kadar eski olursa olsun tamiri, bakımı ve montajı için Atalar buzdolabı servisi arayabilirsiniz.

1 Yıl Garantili Buzdolabı Tamircisi

Firmamız onarımlarda kesinlikle orijinal parçalar kullanır. Orijinal parçaların her biri 1 sene garantilidir. Değişim garantisi olan parçaların garanti süresi içinde arızalanması durumunda ücretsiz değiştirilir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]