5 Mart 2021

Suadiye Ariston Servisi

ile regalservisim

Suadiye Ariston servisi, Ariston kullanıcılarına aynı gün içinde tamir hizmeti veriyor. Arızalı, çalışmayan Ariston beyaz eşya ve kombiler için hızlı çözüm istiyorsanız Suadiye servisimizi vakit kaybetmeden arayın. Firmamız sizlere hızlı ve kalıcı çözümler sunuyor. Üstelik değiştirdiğimiz parçaların tamamı orijinaldir. Titiz ve kaliteli çözüm istiyorsanız doğru servistesiniz.

Ariston beyaz eşya servisi olarak, uzman teknisyenlerimizle Ariston marka cihazlarınızın bakımı, onarımı ve kurulumunu sağlıyoruz. Ariston, kaliteli ve dayanıklı ürünleriyle bilinir ve birçok kullanıcı tarafından tercih edilir. Yüksek performansı, enerji verimliliği ve kullanım kolaylığıyla Ariston beyaz eşyalar, evinizdeki ihtiyaçlarınızı karşılamak için mükemmel bir seçenektir. Güvenilir hizmet anlayışımızla, Ariston cihazlarınızın sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamak için buradayız.

Suadiye Ariston Bulaşık Makinesi Servisi

Ariston bulaşık makineniz yıkama yapmıyor, çalışmıyor, su akıtıyor veya hata veriyor ise bizi arayarak tüm bu sorunlardan evinizde kurtulabilirsiniz. Suadiye Ariston servisi olarak bulaşık makinesi onarımlarına tam donanımla geliyoruz. Gerek tecrübeli ustalarımız gerekse donanımlı servis araçlarımız ile asla cihaz taşımıyor, yerinde tamir ediyoruz. Servis olarak parça değişimi yaptığımız cihazlarınıza da 1 yıl garanti veriyoruz. Kusursuz bir onarım desteği almak istiyorsanız bizi hemen arayın. Suadiye servisi olarak kendimize ait çağrı merkezi ile sizlere kesintisiz hizmet veriyoruz.

Suadiye Ariston Buzdolabı Servisi

Buzdolabınız soğutmuyor ise aynı gün içinde tamirini yapıyoruz. Ariston buzdolabı tamiri konusunda son derece tecrübeli ustalarımız ile sizlere kesintisiz teknik servis desteği sunuyoruz. Suadiye Ariston servisi arayarak dolabınızı gün içinde tamir ettirebilir ve onarım sonrasına 1 yıl garanti alabilirsiniz. Buzdolabı arızalarında en büyük sorun dolabın içindeki yiyecekleri ortalama 24 saat koruyabilmesidir. 24 saat sonrasında buzlu olan yiyecekler çözülür ve dolabınız koku yapmaya başlar. Bu durumu yaşamamak için bizi hemen arayın.

Ariston buzdolabı alt taraf soğutmuyor gibi bir şikayetiniz varsa cihazınız için ana kart, rezistans ve sensör ölçümü yapılmalıdır. Suadiye Ariston servisi şubemizde tüm bu ölçümler teknolojik cihazlar ile yapılır ve onarımlar 1 yıl garantilidir. Profesyonel bir Ariston buzdolabı tamiri için tek yapmanız gereken servisimizi aramaktır.

Suadiye Ariston Çamaşır Makinesi Servisi

suadiye ariston servisi

Ariston çamaşır makineniz hata kodu veriyorsa bizi arayarak hata kodlarının ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz. Fakat burada bilmeniz gereken hata kodu direkt parçayı işaret etmez. Örneğin ekranda kilit işareti çıkıyor ise bu kapı kilidi arızası anlamına gelmeyebilir. Ariston çamaşır makinesi kilit işareti ana motor arızalarında da çıkmaktadır. Suadiye Ariston servisi olarak tüm hata kodlarını cihazlarınızı taşımadan yerinde gideriyor ve değiştirdiğimiz parçalara garanti veriyoruz. Her işlem bitiminde taktığımız parçadan sonra cihazlarınızı test ediyor size öyle teslim ediyoruz. Üstelik garantiyi işlem bitiminde evinizde veriyoruz. Garantili tamir hizmeti için Suadiye Ariston servisi haftanın 7 günü dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Ariston çamaşır makinesi F05 arıza kodu, cihazınız suyu boşaltamıyor ekranda ekranda çıkan hata kodudur. Bu durumda ilk olarak cihazın sağ alt köşesindeki pompa kapağını açıp kontrol etmelisiniz. Genelde çorap ve küçük parça çamaşırlar buraya kaçtığında suyu boşaltamaz ve hata kodu verir.

1 yıl garantili Ariston servisi

Firmamız işlemlerde orijinal parça kullanır. Parçalar değişim garantilidir. Garanti süresi içinde tekrar arızalanan cihazların servis önceliği vardır. Sistemde otomatik olarak buzdolaplarından sonra ilk sıraya yerleşirsiniz. Suadiye Ariston servisi olarak genelde tüm servislere gün içinde gidiyoruz. 1 yıl garantilidir belgesi size işlem bitiminde imzalı olarak verilir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]