24 Temmuz 2019

Kadıköy Ariston Servisi

ile regalservisim

Teknolojik aletler yapıları gereği sık sık bozuluyorlar. Ülkemizde de teknik servis ağları yaygın olsa da genelde pahalı olmaları nedeni ile insanlar teknik servis çağırmaya çekiniyorlar. Bu nedenle de tecrübeli servis olmayan ama teknik destek veren firmalar tercih ediliyor. Bu firmalar sayesinde hanedeki her türlü teknolojik alet daha ucuza onarılabiliyor. Teknik servislerin pahalı fiyatlarından bu şekilde kurtulmak mümkün oluyor. Bu tür firmalar yedek parça desteğinin yanı sıra teknik destek hizmetini de sağlıyor. Her teknolojik ürünün çok yaşlı olsa bile yedek parçası bu tür yerlerde mevcut oluyor.

  • Kadıköy Ariston Çamaşır Makinesi Servisi
  • Kadıköy Ariston Bulaşık Makinesi Servisi
  • Kadıköy Ariston Kurutma Makinesi Servisi
  • Kadıköy Ariston Buzdolabı Servisi
  • Kadıköy Ariston Kombi Servisi
  • Kadıköy Ariston Klima Servisi

Kadıköy’de Teknik Servis

Kadıköy’de bu tür teknik servis arayan birçok kişi varsa da insanlar yine pahalı olmaları nedeni ile tercih etmiyor. Bu nedenle tecrübeli servis olmayan firmaları daha ucuz olmaları nedeni ile tercih ediyorlar. Kadıköy’de Ariston marka her türlü cihazın teknik desteğini veren bir firma olarak hizmet vermekteyiz. Ariston marka aletlerin bakımını en az teknik servis tarafından verilen hizmet kadar kaliteli yapıyoruz. Kadıköy Ariston servisi söz konusu olduğu zaman en iyi firmalardan bir tanesiyiz.

Servisimiz tarafından yapılan bütün onarım işlemleri ve değiştirilen tüm parçalar 1 sene garantilidir. Garanti süresi içerisinde cihazların servis önceliği bulunur. Farklı arıza durumlarında indirimli fiyat uygulaması yapılabilir. Haftanın altı günü teknik servis hizmeti verilmektedir. Firmamız bütün arızalara yerinde ve çağrılan gün içerisinde müdahale ediyor. Firmamız Kadıköy Ariston servisi durumlarında en iyi hizmet veren servislerden bir tanesidir.

Kadıköy Ariston Çamaşır Makinesi Servisi

Çalışmayan Ariston çamaşır makinenizi aynı gün içinde kullanabilirsiniz. Nasıl mı? İşinin ehli bir firma ile çalışarak elbette. Kadıköy Ariston servisi olarak tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz ve onarımları yerinde yapıyoruz. Kaliteli bir servis için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Konusunda uzman teknisyenlerimiz ile her zaman sizlerin yanındayız.

Servis Ulaşılabilirliği

Kadıköy Ariston servisi olarak müşterilerimize çok hızlı bir biçimde hizmet veriyoruz. Servisimiz deneyimli teknik servis araçları ve uzman ustaları ile yaşanılan tüm teknik problemlere yerinde çözüm üretiyor. Ağır işçilik lazım olan durumlarda ise atölyeye alınan cihazların tüm bakımları yapılır. Firma olarak haftada yedi gün yirmi dört saat boyunca telefonlara yanıt veriyoruz. Ulaşılamayan durumlarda ise 0532 205 10 41 numaralı Whats App hesabımıza mesaj yazılıp servis talep edebiliyor.

Hizmet Verdiğimiz Alanlar

Teknik servis olarak her türlü Ariston arızası durumlarında hızla hizmet veriyoruz. Çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, klimalar gibi birçok farklı teknolojik eşyada en iyi hizmeti veriyoruz. Tamir, bakım ve montaj işlemlerinde gerekli telefonları arayarak bize en kısa içinde ulaşabilirsiniz. Uzun süredir sürdürdüğümüz hizmetler ile her türlü sorunda bizi arayarak çözüme ulaşabilirsiniz.

Yedek Parçalar ve Garanti Süresi

Bulaşık makinesi tamiri, yedek parça durumlarında firmamız tarafından verilen hizmet ile tüm sorunlar kısa zamanda çözülüyor. Teknik servisimiz tarafından değiştirilen yedek parçaların tamamı Ariston firmasının orijinal yedek parçalarıdır. Bu konuda müşterilerimize garanti vermekteyiz. Ayrıca yedek parçaların bir yıl boyunca garantisi de teknik servisimiz tarafından sağlanıyor. Herhangi bir arızanın tekrar yaşanması durumlarında firmamız en kısa zamanda sorunu tekrar halletmektedir.

Bulaşık makinesi eğer ki su kaçırıyorsa bu durumda teknik servis çağrılması gerekir. Servisimizi olarak bu tür su akıtma durumlarında hemen müdahale ediyoruz. Oldukça uygun servis fiyatlarımız ile Kadıköy Ariston servisi olarak hizmet vermekteyiz. Kadıköy’de bu hizmeti veren firmalar arasında en deneyimli ustaları barındıran teknik servis olarak öne çıkmaktayız.

Bostancı Ariston Servisi

Ariston cihazların tamamı için servis hizmetleri sunan en gelişmiş atölyeye sahip Kadıköy Ariston servisi Bostancı semt geneline gün içinde geliyor. 1 yıl garantili ve yerinde Ariston teknik servis için bizi hemen arayın. Tüm modellerin orijinal yedek parçalarına sahibiz. Bu sayede cihazlarınızı taşımadan tamir edebiliyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]