23 Temmuz 2019

Suadiye Buderus Servisi

ile regalservisim

Ülkemizde evlerde ve iş yerlerinde Buderus marka kombi modelleri yoğunlukla kullanılmaktadır. Suadiye Buderus servisi hizmetlerimizi Suadiye çevresi ve İstanbul geneline veriyoruz. Çağrı merkezimize arayan tüm müşterilerimizin taleplerini hemen değerlendiriyor ve servislerimizi yönlendiriyoruz. Kombi ürünlerinizin bakımı ve arıza tamirleri için doğru servis seçimi yapmalısınız. Çevrenizde çok sayıda servis bulabilirsiniz. Önemli olan verilen hizmetin kalitesi ve güvendir. Tüm ekiplerimiz tecrübeli elemanlardan oluşmakta, müşteri memnuniyetine önem vererek hizmetlerini sunmaktadır.

Kombi Servisi

Isınma ve sıcak su ihtiyaçlarımız için kombi cihazlarını kullanmaya başladık. Buderus marka kombiler kaliteli ve güvenli kullanılabilen ürünlerdir. Suadiye Buderus servisi olarak, tüm kombi bakım hizmetlerini veriyoruz. Kombiler yılda en az bir defa bakımı yapılması gereken ürünlerdir. Bakımı yapılmayan kombiler, düzensiz çalışmaya başlar, daha fazla gaz harcamasına rağmen istenilen ısıyı vermeyebilir. Tüm kombi kullanıcıları ve müşterilerimize kombilerinin düzenli olarak bakımlarını yaptırmalarını söylüyoruz. Yıllık bakım hizmetlerini uygun fiyatlara veriyor ve kombi bakımı için gerekli olan tüm teknik donanıma sahip elemanlarımız ile bu hizmeti veriyoruz. Yaptığımız kombi bakım hizmetlerinde, cihazların en verimli şekilde çalışmasını sağlayarak, kullanıcısına enerji konusunda tasarruf sağlayacak ayarları yapıyoruz. Güvenli ve kaliteli hizmet anlayışımız ile uzun yıllardır sektörde hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Beyaz Eşya Ürünleri

Suadiye Buderus servisi olarak vermiş olduğumuz hizmetlerimiz kombi ürünleri ile sınırlı değildir. Müşterilerimiz evlerinde kullandıkları tüm beyaz eşyalarında arıza meydana geldiğinde bizlere ulaşabilir ve servis hizmeti alabilirler. Bu ürünler, buzdolabı, derin dondurucu, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın gibi tüm elektronik cihazlar olabilir. Deneyimli ve tecrübeli elemanlarınız tüm cihazlarınızın bakımlarını güvenli bir şekilde yaparak çalışır duruma getirecektir. Gezici servislerimiz ile müşterilerimize daha hızlı hizmet vermeyi planlıyoruz. Bizlere gün içerisinde ulaşan müşterilerimize en yakın mobil servisimizi yönlendirerek servis hizmetinin hemen sunulmasını sağlıyoruz.

Güvenli Hizmet

Bakımı yapılması gereken ya da arızalı cihazlarınızın tamirleri ve bakımlarını yaparak ilk günkü gibi verimli çalışır durumda sizlere teslim ediyoruz. Tüm ürünlerinizin arızalarını anında gidermek için yedek parça stokumuzu oldukça geniş tutmaya çalışıyoruz. Ürünlerinizin arızalı parçalarını orijinal yedek parçalar ile değiştiriyoruz. Kombilerinizin arızalarını aynı gün içerisinde gidererek mağduriyetinizi gideriyor ve ürününüzü güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Amacımız müşterilerimize en hızlı şekilde daha güvenli ve daha ekonomik servis hizmetlerini sunabilmektir. Vermiş olduğumuz kaliteli servis hizmetlerimiz sayesinde sektörde ve hizmet çevremizde tanınmış, güvenilir bir firma olarak yer alıyoruz

Bizlere Ulaşın

Kombi ve beyaz eşya ürünleri için bizlere telefon numaralarımız ya da web sitemiz üzerinde ulaşarak hızlı servis talebinde bulunabilirsiniz. Servis hizmetlerimizi haftanın 6 günü veriyoruz. Sizler bizlere 7/24 ulaşabilir, servis talebi oluşturabilir ya da acil durumlar için bilgi alabilirsiniz. Servis hizmetlerimizi İstanbul genelinden bizlere ulaşan tüm müşterilerimize veriyoruz. Bizlere ulaştığınızda cihazınızdaki arıza durumunu bildirdikten sonra tamir işlemleri için ortalama ücret tutarlarını sorabilirsiniz. Yapılacak servis hizmetlerimizde yedek parça harici işçilik ücretlerini düşük tutarak sizlerin servis hizmetlerinden ucuza faydalanmanızı sağlıyoruz. Hızlı hizmet almak istiyorsanız, bize ulaştığınızda, cihaz marka ve modeli ile görülebilen arıza türünü belirtmeniz zaman kazanma açısından önemli olmaktadır.