20 Eylül 2019

Maltepe Buderus Servisi

ile regalservisim

Buderus servis mi aradınız? Maltepe ilçesinde Buderus kombi ve klima servis hizmetleri veriyoruz. Eski yeni tüm Buderus cihazların onarımı, bakımı ve montajı için Maltepe Buderus servisi şubemizi şimdi arayın. Sizlere 1 yıl garantili hizmet veriyoruz. Sektörün en eski tamir firmalarından biri olarak tüm sorunlara yerinde çözüm üretiyoruz. Arızası ne olursa olsun bizi arayarak tamir hizmeti alabilirsiniz.

Maltepe ilçe geneline ve civar ilçelere Buderus servis hizmetleri veriyoruz. Buderus kombiniz sıcak su vermiyor, petekleri ısıtmıyor, ses yapıyor veya su akıtıyorsa bizi hemen arayın. Maltepe Buderus servisi olarak tüm Buderus kombi modellerinin teknik sorunlarını çözüyoruz. Ayrıca Buderus klima modelleri içinde Maltepe geneline klima servis hizmetleri veriyoruz. Servisimiz tarafından onarımı yapılan Buderus cihazlarınız 1 sene garantilidir. Garanti süresi içindeki cihazların her zaman servis önceliği vardır. Pratik ve ekonomik Buderus servis hizmeti için bizi şimdi arayın.

Maltepe Buderus Klima Servisi

Buderus klima soğutmuyor ise gün içinde tamir ettirebilirsiniz. Nasıl mı? Maltepe Buderus servisi olarak klima onarımında uzman teknisyenlerimiz ile siz değerli bölge sakinlerine gün içinde teknik servis hizmeti veriyoruz. Donanımlı servis araçlarımız ile cihazlarınızı sökmeden, taşımadan, evinizde tamir ediyoruz.

Buderus klimanızın yerini mi değiştireceksiniz? Çoğu servisin yapmadığı de-montaj ve montaj işlemlerini aynı gün içinde yapıyoruz. Özellikle yaz aylarında müşterilerimizden yer değişim talebi çok geldiği için montaj ekibimiz haftanın 7 günü klima montaj hizmetleri veriyor. Klimanızın boyutu ne olursa olsun bizi arayarak Buderus klima montaj hizmetleri alabilirsiniz. Pratik ve ekonomik klima sökme takma hizmeti için Maltepe Buderus servisi gün içinde destek veriyor. Ayrıca dilerseniz ikinci el klimaların sıfırdan kurulumu için de bizden destek alabilirsiniz.

Servisimiz Buderus kombi ve klimalar için yıllık bakım hizmetleri de veriyor. Klimanızı yaz kış kullanırsanız 2 kere sadece yaz aylarında kullanıyorsanız 1 kere bakım yaptırmalısınız. Aynı şekilde Buderus kombilerde yılda en az 1 defa bakıma ihtiyaç duyar.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]