21 Eylül 2019

Aydınevler Regal Servisi

ile regalservisim

Maltepe / Aydınevler mahallesinde ikamet etmekte olan Regal kullanıcılarına aynı gün içinde teknik servis hizmeti veriyoruz. 1 yıl garantili onarım ve bakım hizmetleri sunan firmamız tüm cihazlar için destek veriyor. Arızalı Regal çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve klima modelleri için bizleri dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Elektrik arızaları dahil tüm sorunları yerinde çözüyoruz. Aydınevler Regal servisi bölgenin en eski beyaz eşya ve klima servisidir.

Regal beyaz eşya servisi arıyor ve onarımın en kısa sürede yapılmasını istiyorsanız Aydınevler Regal servisi aramanız yeterli. Bizler bölge servis olarak sahip olduğumuz tüm imkanlar ile siz değerli komşularımıza pratik çözümler üretiyoruz.

Aydınevler Regal Beyaz Eşya Servisi

Aydınevler şubemiz Maltepe ilçe geneline Regal servis hizmetleri vermektedir. Eski yeni tüm Regal beyaz eşya cihazlarının onarımı ve bakımı için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Regal çamaşır makinesi çalışmıyor, temiz yıkamıyor, sallanıyor veya cihaz sıkmada ses yapıyorsa bizi arayarak yerinde onarım desteği alabilirsiniz. Şube olarak tüm arıza onarımlarını yerinde yapıyoruz.

Ev hanımlarının eli ayağı olan bulaşık makinelerini yerinde tamir ediyoruz. Regal bulaşık makinesi modellerinde en sık görülen arızalardan olan ışıkların yanıp sönmesi basın grubu arızasıdır. Cihazın suyu sıkıştırması gerektiği yerde sıkıştırma yapamaz ve tazyikli püskürtme yapamaz ise ışıkların tümü yanıp söner. Bu arıza için cihazın atölyeye alınması gerekebilir. Servisimiz her zaman buzdolabı arızalarına servis önceliği vermiştir. İçindeki yiyecekler bozulmadan arızalı Regal buzdolabınızı tamir ettirmek için Aydınevler Regal servisi hemen arayın. Buzdolabı arızalarının tümünü yerinde tamir ediyoruz.

Aydınevler Regal Klima Servisi

Şubemiz bünyesindeki klimacı ustaları ile tüm Regal klima modelleri için servis hizmeti veriyor. 1 yıl garantili Regal klima tamiri için bizi şimdi arayın. Servisimiz özellikle yaz aylarında klima sökme takma ve yer değişikliği hizmetleri sunuyor. Ayrıca bizleri arayarak Regal klimanız için yıllık bakım hizmetleri de alabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]