25 Temmuz 2019

Suadiye Beko Servisi

ile regalservisim

Beko kendini dünyaya açmış, dünyaya kanıtlamış, tüm dünya tarafından tanınan hale gelmiş ve hemen hemen her eve bir eşyasını, izini bırakmış, hepimizin hayatına dokunmuş bir marka haline gelmiştir. Birçok ürün üretmiş ve sürekli kendini geliştirmek için çabalamıştır. Yeni ürünler ve sürekli araştırmalarla yepyeni ürünlerle dünyaya kendini yeniden kanıtlamaya çalışmıştır. Hala çalışmaları devam etmektedir. Teknik servisler, cihazların düzenli bakımını yapar, eğer bir problem varsa problem analizi yapar, varsa bir sorun onu bulur ve problemi çözebilmek için çözümler üretmektedir. Beko Türkiye sınırları içerisinde yüzlerce özel servise sahiptir. Her ilçede en az bir tane mutlaka servisi vardır ve tüm servisler çok yoğun işler yapmaktadır. Suadiye Beko Servisi, bu Beko bayilerinden sadece bir tanesidir. Suadiye Beko Servisi her Beko servisinde olduğu gibi bir önceliğe sahiptir bu da müşteri memnuniyetidir. 

Suadiye Beko Servisi Ne Yapıyor ve Özellikleri Ne?

Arızalanan birçok eşyamız olabilmektedir. Bu eşyalar tamir edilip edilmeme kararı alınırken ev içerisindeki önceliği dikkate alınır. Ev içerisinde olmazsa olmaz eşyalar vardır. Mesela bir çamaşır makinesi veya bir buzdolabı. Bunlar evin baş elemanlarıdır. Çünkü onlar hayatımızı büyük oranda rahatlatmaktadır. Hem temizlik hem de yiyecek; her ikisi de yaşamın olmazsa olmazı gibidir ve büyük önem arz ederler. Bu sebeple baş eşyalardan herhangi birisi bozulur veya bir arıza oluşursa eğer tamire verilir. Çünkü bu eşyalar sürekli alınan eşyalar değillerdir. Uzun süre giden eşyalardır. 

Suadiye Beko Servisi çalışmalarını yaparken müşteri memnuniyetini dikkate alarak çalışırlar. Tek hedefleri %100 müşteri memnuniyetini kazanmaktır. Geri dönüşlerin olumlu olması servisimiz için büyük önem arz etmektedir. Ayrıca çağrı merkezleri 7/24 hizmet vermektedirler. 7/24 hizmet sayesinde sürekli ulaşım sağlayabilirsiniz ve aklınıza takılan herhangi bir problem var ise veyahut bir soru, istediğiniz zaman cevap alabilir ve probleme çözüm üretebilirsiniz. Ayrıca Suadiye Beko servisi tüm müşterilerine bir avantaj sağlamaktadır. Bir cihazı tamir ettikten sonra 1 yıl süre hak tanınır. Bu bir yıllık süreç içerisinde yeniden bir arıza meydana gelecek olursa eğer garantiye girmektedir. Bu kampanya ise tüm müşteriler için büyük avantajdır ve firmaya karşı büyük bir güven sağlar. Demek ki kendilerinden eminler ve sağlam yapıyorlar ki 1 yıl daha garanti hakkı veriyorlar.

Suadiye Beko Servisi ve İlgilendiği Eşyalar:

Suadiye Beko Servisi evin baş eşyalarıyla çok fazla ilgilenmektedir; o eşyalar üzerinden çalışmalar çok fazla yürütmüşlerdir ve bu eşyalar hakkında detaylı incelemeler yapmışlar ve profesyonelleşmişlerdir.  Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, kombi ve saç kurutma makinesi bakımı, onarımı ve tamiri yapmaktadır. Bu eşyalar hayatımızın önemli ve büyük bir yerini kapsamakta. Bu nedenle onların varlığı bir evde yaşayabilmek için yeterli sayılmaktadır. Sağlam, kaliteli, güvenilir hizmet alabilmek için Suadiye Beko servisi büyük oranda yardımcı olmaktadır. Beko genel olarak işinde çok iyi olan bir firma olduğundan teknik servisleri de insanların memnuniyetini yakalamak için çabalarlar. Teknik servislerin genel olarak ilk amacı müşteri memnuniyeti sonra güven ve kaliteli hizmettir. Suadiye Beko servisi kalite kokmaktadır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]