25 Temmuz 2019

Koşuyolu Beko Servisi

ile regalservisim

Koşuyolu Beko servisi şubemiz Kadıköy ve Üsküdar ilçelerinde faaliyet göstermektedir ve onarımları yerinde yapmaktadır. Profesyonel teknisyen kadrosu ve donanımlı servis araçları ile hizmet veren firmamızda tamir işlemleri garantilidir. Garantili ve hızlı Beko servis desteği almak isterseniz dilediğiniz zaman şubemize telefon ile ulaşabilirsiniz.

Koşuyolu Beko Servisi Özellikleri Nedir ve Ne Amaçlamaktadır? 

Bazen ev eşyalarımız içerisinde bir parça eksik, kırık olabilmektedir. Veyahut bizden kaynaklı, kullanım hatası, bizden kaynaklı olmayan hatalar olabilmektedir. Bazen dış etkenlerden kaynaklı bazen ise yazılımsal problemler olabilmektedir. Bu tarz problemler varlığında teknik servislere başvurulmaktadır. Beko 7/24 çağrı merkezi hizmeti vermektedir.

Kullanıcılar 7/24 ulaşabilir, iletişim kurabilir ve her türlü soruyu sorup cevap alabilmektedirler. Ayrıca ortada var olan problem, istek için çağrı merkezleri evlere çalışanlar göndermekte. Bu çalışanlar kontrol etmekte, arızayı bulmakta ve arızayı düzeltmeye yönelik çalışmalar yürütür. Ve yapılan tüm çalışmalar müşterilerin, kullanıcıların gözleri önünde olmaktadır. Yerinde onarım yapılmaktadır yani. İnsanlar böylece teknik servise karşı kafasında bir güven oluşturur ve yapılan işe karşı memnuniyet derecesi artmaktadır. Zaten bütün Beko firmalarının ortak özelliği ve ilk kuralları müşteri memnuniyetini sağlayabilmektir. 7/24 hizmet, güvenilir kaliteli işler ve yerine onarıma ek olarak belki de güveni en çok sağlayacak olan ise 1 yıl garanti hakkı tanınmasıdır. Yapılan bakım, onarım, tamir işleri sonrasında müşterilere 1 yıl garanti hakkı veriliyor ve böylece güven elektrikleri sağlanmış olur.

Koşuyolu Beko Servisi  İlgilenilen Eşya Çeşitleri:

Hemen hemen tüm evlerde bulunan, evlerin baş köşelerinde var olan eşyalar vardır. Beyaz eşyalar ise evimizin baş eşyalarıdır. Çamaşır makinesi, buzdolabı, kombi, klima, saç kurutma makinesi, bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalarınız bozulabilir, bir problem oluşabilir; beyaz eşyalar ise evin en önemli parçaları olduklarından onlarsız çok uzun süre yaşanamaz. Öncelikle düzenli bakımlarla bu durum engellenir ya da eğer iş işten geçip arıza oluştuysa da teknik servislere çağrı merkezlerinden ulaşılır ve çağrılırlar. Koşuyolu Beko servisi bu beyaz eşyalar dışında başka teknolojik aletlerle de ilgilenmektedir. Kontrol, bakım ve onarım için kaliteli hizmet istiyorsanız eğer bu teknik servise ulaşabilir ve görüşmeler sağlayabilirsiniz.

Anadolu yakası makine, cihaz tamirleri işiyle çok fazla ilgilenen iş yerleriyle doludur. Yapılan anket ve araştırmalar sonucunda en memnun kalınan yerlerden bir tanesi Koşuyolu Beko servisidir. Kalite, güven ve hız…

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]