25 Temmuz 2019

Koşuyolu Beko Servisi

ile regalservisim

Beko dünya markası haline gelmiş bir Türk markasıdır. Dünyaya açılan, kendini tüm dünyaya tanıtıp güven sağlayan Beko hala tüm dünya tarafından bilinen, kendini yenileyen, geliştiren ve Türkiye teknolojisine yeni ürünler getirebilmek için çaba gösteren bir markadır. Bugüne kadar bir sürü ürün piyasaya sürmüştür ve neredeyse her evde ürettiklerinden bir eşya yer almaktadır. Dünya üzerinde canlı cansız tüm varlıklarda olduğu gibi bu üretilen ürünlerin de ömürleri bulunmaktadır. Her ürün yanında garanti belgesi verilmektedir. Bu garanti belgeleri test kullanımlarına göre verilmektedir. Tüm ürünlere ömür biçilmiştir. Her ürünün bozulma gibi bir ihtimali vardır. Çünkü insan üretimidir ve denildiği gibi belirli bir ömürleri vardır. Herhangi bir bozulmada, onarım gereken bir durumda veya bir kontrol yapılması gereken durumlarda teknik servislere başvurulur. Bu başvurular neticesinde yönlendirmeler yapılmaktadır. Koşuyolu Beko servisi, Beko markasına bakan Türkiye’de bulunan yüzlerce servisinden bir tanesidir. Ve bu teknik servisin tüm Beko servislerinde olduğu gibi önceliği müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Koşuyolu Beko Servisi Özellikleri Nedir ve Ne Amaçlamaktadır? 

Bazen ev eşyalarımız içerisinde bir parça eksik, kırık olabilmektedir. Veyahut bizden kaynaklı, kullanım hatası, bizden kaynaklı olmayan hatalar olabilmektedir. Bazen dış etkenlerden kaynaklı bazen ise yazılımsal problemler olabilmektedir. Bu tarz problemler varlığında teknik servislere başvurulmaktadır. Beko 7/24 çağrı merkezi hizmeti vermektedir. Kullanıcılar 7/24 ulaşabilir, iletişim kurabilir ve her türlü soruyu sorup cevap alabilmektedirler. Ayrıca ortada var olan problem, istek için çağrı merkezleri evlere çalışanlar göndermekte. Bu çalışanlar kontrol etmekte, arızayı bulmakta ve arızayı düzeltmeye yönelik çalışmalar yürütür. Ve yapılan tüm çalışmalar müşterilerin, kullanıcıların gözleri önünde olmaktadır. Yerinde onarım yapılmaktadır yani. İnsanlar böylece teknik servise karşı kafasında bir güven oluşturur ve yapılan işe karşı memnuniyet derecesi artmaktadır. Zaten bütün Beko firmalarının ortak özelliği ve ilk kuralları müşteri memnuniyetini sağlayabilmektir. 7/24 hizmet, güvenilir kaliteli işler ve yerine onarıma ek olarak belki de güveni en çok sağlayacak olan ise 1 yıl garanti hakkı tanınmasıdır. Yapılan bakım, onarım, tamir işleri sonrasında müşterilere 1 yıl garanti hakkı veriliyor ve böylece güven elektrikleri sağlanmış olur.

Koşuyolu Beko Servisi  İlgilenilen Eşya Çeşitleri:

Hemen hemen tüm evlerde bulunan, evlerin baş köşelerinde var olan eşyalar vardır. Beyaz eşyalar ise evimizin baş eşyalarıdır. Çamaşır makinesi, buzdolabı, kombi, klima, saç kurutma makinesi, bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalarınız bozulabilir, bir problem oluşabilir; beyaz eşyalar ise evin en önemli parçaları olduklarından onlarsız çok uzun süre yaşanamaz. Öncelikle düzenli bakımlarla bu durum engellenir ya da eğer iş işten geçip arıza oluştuysa da teknik servislere çağrı merkezlerinden ulaşılır ve çağrılırlar. Koşuyolu Beko servisi bu beyaz eşyalar dışında başka teknolojik aletlerle de ilgilenmektedir. Kontrol, bakım ve onarım için kaliteli hizmet istiyorsanız eğer bu teknik servise ulaşabilir ve görüşmeler sağlayabilirsiniz.

Anadolu yakası makine, cihaz tamirleri işiyle çok fazla ilgilenen iş yerleriyle doludur. Yapılan anket ve araştırmalar sonucunda en memnun kalınan yerlerden bir tanesi Koşuyolu Beko servisidir. Kalite, güven ve hız…