25 Temmuz 2019

Kayışdağı Protherm Servisi

ile regalservisim

Kayışdağı Protherm Servisi, uzman kadrosu ve donanımlı servis araçları ile aynı gün içinde teknik servis hizmeti veriyor. 1 yıl garantili Protherm servis için bizi şimdi arayın. Servisimiz bölgedeki en eski servis firmalarından biri olarak sizlere kusursuz bir onarım desteği veriyor. Protherm kombi modelleri ekonomik fiyatları ile en çok tercih edilen kombi markalarından biridir. Titiz ve kaliteli bir Protherm kombi servisi için Kayışdağı şubemizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Servisimizde eski yeni tüm kombi modelleri tamir edilir.

Protherm kombi modelleri için kaliteli ve titiz bakım hizmeti veriyoruz. Protherm kombiniz sıcak su vermiyor, petekleri ısıtmıyor veya ses yapıyor ise bizi arayarak bakım yaptırabilir ve bu sorunlardan kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Özellikle kış aylarında Protherm kullanıcılarının en büyük şikayeti peteklerin ısınmamasıdır. Zamanla dolan filtre ve kirlenen yanma odası ile cihaz sirkülasyon yapamaz. Bu yüzden düzenli olarak kombinize yılda 1 defa bakım yaptırmalısınız. Kombi bakımında yapılan hava tank ayarı ile cihazın basıncı dengelenir ve daha kısa sürede ateşleme yapar. Bu sayede ateşleme esnasında harcanan gaz miktarı düşer ve tasarruf etmenizi sağlar. Kombi bakımı yaptırmak için Kayışdağı Protherm servisi şubemizi arayarak hızlı ve kaliteli bir bakım hizmeti alabilirsiniz.

Kayışdağı Protherm Kombi Servisi

kayışdağı protherm kombi servisi

Protherm marka kombiniz sıcak su vermiyor, petekleri ısıtmıyor, su akıtıyor veya hiç çalışmıyorsa Kayışdağı şubemizi hemen arayın. Eski yeni tüm modellerin yedek parçalarını bulunduran firmamızda kombiler, sökülmeden, yerinde tamir edilir. Arızası ne olursa olsun en uygun fiyata onarım yaptırmak için tek yapmanız gereken Kayışdağı Protherm servisi arayarak arıza bildiriminde bulunmak.

1 Sene Garantili Protherm Servisi

Arızalı Protherm kombinizi garantili bir şekilde tamir ettirmek için bizi şimdi arayın. Servisimiz tüm onarımlara ve parça değişimlerine 1 sene garanti veriyor. Garantili bir Protherm kombi tamiri için doğru adrestesiniz. Kayışdağı şubemiz ile tüm Ataşehir ilçe geneline protherm servis desteği veriyoruz.

Donanımlı servis araçlarımız ve Protherm kombi onarımında uzman ekibimiz ile tüm sorunları yerinde çözüyoruz. Servisimiz tüm teknik sorunlara pratik ve ekonomik çözüm üretmektedir. Bizi dilediğiniz zaman arayarak kombi servis talebinde bulunabilirsiniz. Servisimiz haftanın 6 günü teknik servis hizmeti vermektedir. Fakat çağrı merkezimiz kesintisiz hizmet vermektedir. Kombiniz arızalandığı zaman bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Sabit hattımız 7/24 ulaşılabilir.

Servisimizi aradığınız zaman cihazın tam modelini biliyor olmanız oldukça önemlidir. Teknisyenler sizin verdiğiniz arıza ve model bilgisine göre olası parçalar ile gelir ve tek seferde kombinizi yerinde tamir eder.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]