26 Aralık 2018

Sultanbeyli Protherm Servisi

ile regalservisim

Sultanbeyli ilçesinde ikamet etmekte olan Protherm kombi kullanıcıları için teknik servis hizmeti veriyoruz. Eski yeni tüm modellerin tamiri ve bakımı için Sultanbeyli şubemizi arayabilirsiniz. Servisimiz ilçede 10 yılı aşkın bir süredir faaliyet göstermektedir. Kaliteli bir kombi tamir hizmeti istiyorsanız doğru adrestesiniz. Servisimizi dilediğiniz zaman arayarak servis talep edebilirsiniz. Sorunlara yerinde çözüm üretiyoruz. Kombinizin arızası ne olursa olsun servisimizden teknik destek talep edebilirsiniz.

Protherm kombiniz petekleri ısıtmıyor veya sıcak su vermiyorsa servisimiz aynı gün içinde geliyor. Kaliteli bir Protherm kombi tamir hizmeti almak için servisimizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Servisimiz tüm arızalara 1 yıl garantili ve yerinde çözüm üretiyor. Onarımını yaptığımız tüm Protherm kombilere 1 sene garanti veriyoruz. 1 sene parça ve işçilik garantili kombi tamiri için Sultanbeyli Protherm Servisi firmamızı dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Servisimiz sizlere gün içinde geliyor. Kombiniz arıza yaptığı zaman bizi direkt arayabilirsiniz. İletişim numaralarımıza 7/24 bakılmaktadır.

Kombi bakımını en detaylı şekilde yapıyoruz. Yüzeysel kombi bakımı sadece temizliktir. Titiz bir kombi bakımı istiyorsanız bizi şimdi arayın. Protherm kombiler yılda en az 1 defa bakıma ihtiyaç duymaktadır. Kombi bakımı yaptırmak için Sultanbeyli şubemizi dilediğiniz zaman arayarak teknik destek alabilirsiniz.

Sultanbeyli Protherm Kombi Servisi
Sultanbeyli Protherm Kombi Bakımı