23 Aralık 2018

Maltepe Vestel Servisi

ile regalservisim

Maltepe Vestel servisi, tüm cihazların onarımı yapıyor ve onarım sonrası sizlere 1 yıl garanti veriyor. Garantili onarım için servisimizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Haftanın 7 günü ulaşabileceğiniz, nöbetçi ekip çıkartan nadir firmalardan biriyiz.

Vestel kullanıcıları için aynı gün içinde teknik servis, yıllık bakım, montaj ve dönüşüm hizmetleri sunuyoruz. Eski yeni tüm Vestel cihazlarınızın tamiri için servisimizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Maltepe ilçesinde 10 yılı aşkın bir süredir teknik servis hizmetleri sunan firmamız tüm arızaları yerinde çözüyor. Kaliteli ve yerinde Vestel servis hizmeti istiyorsanız Maltepe şubemizi arayarak servis kaydı bırakabilirsiniz.

Vestel beyaz eşya cihazlarının tümü için destek sunuyoruz. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, fırın, ocak gibi beyaz eşya cihazlarınızı aynı gün içinde tamir ettirmek veya montaj yaptırmak için bizi hemen arayın. Maltepe ilçe sınırları içinde kalan tüm mahalle ve semtlere aynı gün içinde geliyoruz. Vestel buzdolabı modellerinin tüm arızaları için aynı gün içinde çözüm üretiyoruz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan tüm Vestel buzdolabı modellerini yerinde tamir ediyoruz. Kaliteli bir buzdolabı tamiri için Maltepe şubemizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Maltepe Vestel Çamaşır Makinesi Servisi

Maltepe ilçesinde Vestel servis hizmetleri sunan firmamız tüm onarımları yerinde yapmaktadır. Çalışmayan Vestel çamaşır makinenizi yerinde tamir ettirmek istiyorsanız bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Sektörün en eski tamir şubelerinden biri olan Maltepe Vestel servisi yapılan onarımlara ve değiştirilen parçalara 1 sene garanti veriyor. Arızalı Vestel çamaşır makinenizi emin ellerde tamir ettirmek için bizi hemen arayın.

Maltepe Vestel Klima Servisi

Vestel split tip klimalar için teknik servis, yıllık bakım, montaj ve de-montaj hizmetleri sunuyoruz. Eski yeni tüm split klimalar için hizmetimiz mevcuttur. Çalışmayan, ısıtmayan veya soğutmayan Vestel klimalarınızın arızalarını yerinde çözüyoruz. Kaliteli bir Vestel klima tamir hizmeti için bizi şimdi arayın. Maltepe Vestel servis, tüm klima modelleri için klima periyodik bakım hizmetleri de sunuyoruz.

Servisimiz tarafından onarımı yapılan tüm cihazlar 1 sene garantilidir. Garantili Vestel servis hizmeti almak için Maltepe şubemizi şimdi arayın.

Zümrütevler Vestel Servisi

İlçenin en büyük ve kalabalık sitelerine sahip mahallesi olan Zümrütevler’de Beko teknik servis hizmetleri veriyoruz. Arızalı Beko cihazlarınızı hızlıca tamir ettirmek ve garantili işlem yaptırmak için bizi hemen arayın.

Küçükyalı Vestel Servisi

Hem Küçükyalı hem de Altıntepe semtlerinde ikamet eden Vestel kullanıcıları bizleri arayarak servis talebinde bulunabilir. Siz değerli bölge sakinlerine Maltepe Vestel servisi olarak kusursuz ve hızlı çözümler üretiyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]