21 Aralık 2018

Acıbadem Altus Servisi

ile regalservisim

Altus kullanıcılarına teknik servis, yıllık bakım ve montaj hizmetleri sunan Acıbadem Altus servisi şubemiz tüm cihazlar için yerinde onarım yapıyor. Kaliteli ve 1 yıl garantili tamir hizmeti istiyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, fırın, ocak, kombi, klima ve elektrik süpürgeleri için tamir, bakım hizmetleri sunan firmamız arızaları yerinde çözüyor. 

Çamaşır makineniz ses mi yapıyor? Ses çıkartan bir çamaşır makinesinde ilk olarak kazan bilyeleri, kazan yayaları ve amortisörleri kontrol edilir. Kazanın sabit ve dengede durmasını sağlayan bu parçalardan herhangi biri arızalı ise cihaz hareket etmeye yani ses yapmaya başlar. Ses arızalarında kullanıcıların sıklıkla yaptığı arıza kazan durana kadar cihazı kullanmaya devam etmeleridir. Ses basit bir parçadan dolayı geliyor olsa bile müdahale edilmediğinde dengesiz dönen kazan tüm parçaları bozar ve su kaçırır, motora bile zarar verebilir. Bu yüzden çamaşır makineniz ses yapıyorsa Acıbadem Altus Servis şubemizi arayarak teknik servis hizmeti almalısınız. Tüm ses arızaları 1 yıl garantili olarak tamir edilir.

Acıbadem Altus Beyaz Eşya Servisi

Altus bulaşık makineniz temiz yıkamıyor veya kapaktan su akıtıyor ise cihazın fıskiye, pompa bağlantıları ve contaları kontrol edilir. Bunlardan hangisinde arıza var ise direkt değişimi yapılmalıdır. Temiz yıkamayan cihazlarda görülen arızalardan biride cihazın ısıtmamasıdır. Sensör, sigorta, rezistans gibi parçalardan ısıtmama sorunu yaşayabilirsiniz. Soğuk su ile yıkayan bulaşık makineleri bulaşıkları kirli çıkartır. Program kısa sürüyor ise buradan ısıtma yapmadığını kolaylıkla anlayabilirsiniz.

Altus buzdolabı arızalarına en hızlı şekilde müdahale ediyoruz. Yiyeceklerinizin bozulmaması ve dolabınızın kokmaması için arızalı dolabı en kısa sürede tamir ettirmelisiniz. Ses yapan, su akıtan, soğutmayan veya dondurmayan buzdolabınızı en hızlı şekilde tamir ettirmek için Acıbadem şubemizi hemen şimdi arayın.

Acıbadem Altus Kurutma Makinesi Servisi

acıbadem altus servisi

Kurutma makinesi arızalarını hızlıca çözmek ve garantili onarım desteği almak için Acıbadem Altus servisi hemen arayın. Her biri alanında uzman teknisyenlerimiz ile sizlere en hızlı çözümleri üretiyoruz. Kusursuz ve garantili bir onarım istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Altus kurutma makinelerinin her modeli ortalama 2 yılda bir bakıma ihtiyaç duyar ve bu işlem zorunludur. Peki Altus kurutma makinesi bakım ücreti ne kadar? 2023 yılı itibariyle Altus kurutma makinesi bakım fiyatı 1.600,00TL’dir. Fiyatı değişebilen bir işlemdir ve net fiyat için Acıbadem Altus servisi arayarak model bilgisiyle fiyat alabilirsiniz.

Acıbadem Altus Klima Servisi

Altus klima kullanıcılarına gün içinde klima servis, klima bakım ve klima montaj hizmetleri veriyoruz. Kusursuz ve kaliteli bir klima tamiri için Acıbadem Altus servisi şimdi arayın. Profesyonel kadromuz ile sizlere yerinde onarım desteği veriyoruz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan tüm Altus klima modelleri için bizi şimdi arayın. Bölgenin en eski tamir firmalarından biri olarak sizlere yerinde ve garantili tamir hizmeti veriyoruz. Altus klima onarımlarında parça değişimlerine 1 sene parça garantisi veriyoruz. Klimanızın yer değişikliği için bizi şimdi arayın.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]