9 Aralık 2018

Kurtköy Regal Servisi

ile regalservisim

Kurtköy semtinde ikamet eden müşterilerimiz için beyaz eşya ve klima servis hizmetleri sunuyoruz. Tüm onarımlar yerinde yapılır ve değişen parçalar 1 yıl garantilidir. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan tüm cihazlarınızın onarımı için Kurtköy şubemizi arayarak aynı gün içinde servis talep edebilirsiniz. Yıllardır bölgede faaliyet gösteren firmamız arızası ne olursa olsun Regal çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, klima ve elektrik süpürgesi cihazlarını aynı gün içinde tamir ediyor.

Kurtköy Regal Buzdolabı Servisi

Regal buzdolabı arızalarına aynı gün içinde çözüm üreten nadir firmalardan biriyiz. Servisimiz sektörün en eski tamir firmalarından biridir ve sadece orijinal parçalar ile onarım yapmaktadır. Kurtköy Regal servisi dilediğiniz zaman arayarak soğutmayan Regal buzdolabınızı tamir ettirebilirsiniz. Cihazınızın arızası veya modeli ne olursa olsun elbette onarımı mümkündür. Bizler tüm imkanlarımız ile siz Kurtköy mahallesi sakinlerine profesyonel çözümler üretebiliyoruz.

Kurtköy Regal Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinesi servisi, çamaşır makineniz ses yapıyor, su akıtıyor veya yıkamaya geçmiyor ise bizi arayarak aynı gün içinde hizmet alabilirsiniz. Sorunları aynı gün içinde yerinde çözecek ekipman ve yedek parçaya sahip firmamızdan servis talebinde bulunurken cihazınızın modelini bildirmeniz arıza çözümünü hızlandıracaktır. Regal çamaşır makinelerinde en sık görülen arıza cihazın yıkamaya geçtikten sonra kazanın dönmemesidir. Birden fazla sebebi olan bu arıza için servisimizi arayarak net teşhis koydurabilir ve arıza çözümüne geçebilirsiniz. 

Kurtköy Regal Bulaşık Makinesi Servisi

Regal bulaşık makineniz temiz yıkamıyor, su akıtıyor veya su almıyorsa Kurtköy servisimizi arayarak teknik destek alabilirsiniz. Temiz yıkamayan bulaşık makinelerinde en sık görülen arıza ısıtma arızasıdır. Eğer bulaşık makineniz suyu ısıtmıyorsa soğuk su ile yıkamaya devam eder ve lekeler çıkmaz. Bu durumda ısıtma ile ilgili tüm parçalar, sensörler ve anakart kontrol edilir. Arızalı olduğu belirlenen parça yerinde değişir ve cihazınızı aynı gün kullanmaya başlayabilirsiniz.

Servisimiz tarafından yapılan tüm işlemler 1 yıl garantilidir. Garantili çamaşır makinesi tamiri ve bakımı için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Haftanın 7 günü telefonlara cevap veriyoruz. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı gibi demirbaş, olmazsa olmaz tüm cihazlarınız için aynı gün içinde çözüm üretiyoruz. Servisimizden destek aldığınızda arızalı cihazınızı aynı gün içinde kullanmaya başlayabilirsiniz.

  • Kurtköy Regal çamaşır makinesi servisi
  • Kurtköy Regal bulaşık makinesi servisi
  • Kurtköy Regal buzdolabı servisi
  • Kurtköy Regal derin dondurucu servisi
  • Kurtköy Regal klima servisi
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]