5 Aralık 2018

Kozyatağı Regal Servisi

ile regalservisim

Kozyatağı semtinde ikamet eden Regal kullanıcılarına teknik servis, bakım ve montaj hizmetleri sunuyoruz. Eski yeni tüm Regal cihazların onarımı için Kozyatağı şubemizi arayarak servis talep edebilirsiniz. Sektörün en eski teknik servis firmalarından biri olarak her zaman yanınızdayız. Servisimiz tüm modellerin yedek parçalarına sahiptir. Bu sayede cihazınız ne kadar eski olursa olsun servisimiz tarafından tamiri mümkündür. Tüm onarımlar ve parça değişimleri 1 sene garantilidir. Garantili bir Regal servis hizmeti için Kozyatağı Regal servisi şubemizi hemen şimdi arayın.

Kozyatağı Regal Beyaz Eşya Servisi

Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, fırın ve ocak gibi tüm Regal beyaz eşya cihazlarını aynı gün içinde tamir ediyoruz. Regal çamaşır makineniz çalışmıyor, ses yapıyor veya su akıtıyorsa Kozyatağı şubemizi arayarak aynı gün içinde servis hizmeti alabilirsiniz. 1 yıl garantili Regal çamaşır makinesi için bizi şimdi arayın. Servisimiz tarafından onarımı yapılan Regal çamaşır makineniz 1 yıl garantilidir.

Regal bulaşık makinelerinde en sık görülen arıza temiz yıkamama arızasıdır. Bu arıza durumunda cihazın ısıtma parçaları ve tesisatı kontrol edilmelidir. Bu arıza için servisimizi arayarak teknik servis hizmeti alabilirsiniz. Ayrıca Regal fırın ve ocaklar için tüpten doğal gaza ve doğal gazdan tüpe dönüşüm hizmetleri sunuyoruz. Regal buzdolabınız soğutmuyor, ses yapıyor veya bir tarafı soğutuyor ise bizi arayarak servis hizmeti alabilirsiniz. Aynı gün içinde buzdolabı tamiri için doğru adrestesiniz.

Kozyatağı Regal Buzdolabı Servisi

Soğutmayan Regal buzdolabınızı aynı gün içinde tamir ettirmek ve bakımlarını yaptırmak için bizi hemen arayın. Kozyatağı Regal servisi olarak siz değerli bölge sakinlerine gün içinde çözümler sunuyoruz. Her biri konusunda uzman teknisyenler ile haftanın 7 günü sizlerin yanındayız. 1 yıl garantili Regal buzdolabı tamiri için servisimizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Buzdolabı tamirinde son derece deneyimli teknisyenlerimiz ile sizlere en hızlı çözümleri üretiyoruz. İçindeki yiyecekler bozulmadan hızlıca, kısa sürede ve aynı gün içinde onarım için hemen arayın.

Kozyatağı Regal Çamaşır Makinesi Servisi

kozyatağı regal servisi

Regal çamaşır makinesi modellerinin tümü için aynı gün içinde tamir ve bakım hizmetleri sunuyoruz. Çalışmayan, su akıtan tüm arıza tipleri için 1 yıl garantili çözümler üretiyoruz. Profesyonel ve titiz bir Regal servis desteği için Kozyatağı Regal servisi şubemizi arayarak servis talep edebilirsiniz. Servisimiz Kozyatağı semtinde ikamet eden Regal kullanıcılarına ekonomik çözümler sunuyor. Yerinde bir onarım desteği almak istiyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz.

Her biri kendi alanında uzman teknisyenler ile sizlere en hızlı çözümleri üretiyoruz. Çamaşır makinesi gibi telafisi zor cihazların onarımı için dilediğiniz zaman bizleri arayarak tamir talebinde bulunabilirsiniz. Sektörün en eski tamir firmalarından biri olarak sahip olduğumuz yedek parça imkanları ile cihazlarınız ne kadar eski olursa olsun tamirini yapabiliyoruz. Siz de arızalı Regal çamaşır makinenizi değiştirmeden önce onarım yaptırarak tasarruf yoluna gidebilirsiniz.

Kozyatağı Regal Klima Servisi

Tüm split tip klimalar için teknik servis, yıllık bakım ve montaj hizmetleri sunuyoruz. Ayrıca dilerseniz Regal klimanızın taşıma işlemlerini de yapıyoruz. Taşındığınız yerden klimanız gazı toplanarak sökülür ve yeni yere montajı yapılır. Nakliyesi, sökümü ve montajı firmamıza aittir. Titiz ve kaliteli bir montaj, de-montaj hizmeti almak için Kozyatağı şubemizi şimdi arayın.

1 yıl garantili Regal servisi

Kozyatağı şubemiz civarına aynı gün içinde servis desteği sunacak ekipman ve ekibe sahiptir. Profesyonel bir Regal servis hizmeti almak isteyenlerin adresi olan Kozyatağı Regal servisi, tüm onarımlara ve parça değişimlerine 1 sene garanti veriyor. Garanti süresi içinde arıza tekrarı olan cihazların servis önceliği vardır. Garanti belgesi işlem bitiminde düzenlenir ve garanti süresi dolana kadar saklanması gerekmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]