5 Aralık 2018

Kozyatağı Regal Servisi

ile regalservisim

Kozyatağı semtinde ikamet eden Regal kullanıcılarına teknik servis, bakım ve montaj hizmetleri sunuyoruz. Eski yeni tüm Regal cihazların onarımı için Kozyatağı şubemizi arayarak servis talep edebilirsiniz. Sektörün en eski teknik servis firmalarından biri olarak her zaman yanınızdayız. Servisimiz tüm modellerin yedek parçalarına sahiptir. Bu sayede cihazınız ne kadar eski olursa olsun servisimiz tarafından tamiri mümkündür. Tüm onarımlar ve parça değişimleri 1 sene garantilidir. Garantili bir Regal servis hizmeti için Kozyatağı şubemizi hemen şimdi arayın.

çengelköy regal servisiKozyatağı Regal Beyaz Eşya Servisi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, fırın ve ocak gibi tüm Regal beyaz eşya cihazlarını aynı gün içinde tamir ediyoruz. Regal çamaşır makineniz çalışmıyor, ses yapıyor veya su akıtıyorsa Kozyatağı şubemizi arayarak aynı gün içinde servis hizmeti alabilirsiniz. 1 yıl garantili Regal çamaşır makinesi için bizi şimdi arayın. Servisimiz tarafından onarımı yapılan Regal çamaşır makineniz 1 yıl garantilidir. Regal bulaşık makinelerinde en sık görülen arıza temiz yıkamama arızasıdır. Bu arıza durumunda cihazın ısıtma parçaları ve tesisatı kontrol edilmelidir. Bu arıza için servisimizi arayarak teknik servis hizmeti alabilirsiniz. Ayrıca Regal fırın ve ocaklar için tüpten doğal gaza ve doğal gazdan tüpe dönüşüm hizmetleri sunuyoruz. Regal buzdolabınız soğutmuyor, ses yapıyor veya bir tarafı soğutuyor ise bizi arayarak servis hizmeti alabilirsiniz. Aynı gün içinde buzdolabı tamiri için doğru adrestesiniz.

Kozyatağı Regal Klima Servisi, Tüm split tip klimalar için teknik servis, yıllık bakım ve montaj hizmetleri sunuyoruz. Ayrıca dilerseniz Regal klimanızın taşıma işlemlerini de yapıyoruz. Taşındığınız yerden klimanız gazı toplanarak sökülür ve yeni yere montajı yapılır. Nakliyesi, sökümü ve montajı firmamıza aittir. Titiz ve kaliteli bir montaj, de-montaj hizmeti almak için Kozyatağı şubemizi şimdi arayın.

Regal Çamaşır Makinesi Servisi

Regal çamaşır makinesi modellerinin tümü için aynı gün içinde tamir ve bakım hizmetleri sunuyoruz. Çalışmayan, su akıtan tüm arıza tipleri için 1 yıl garantili çözümler üretiyoruz. Profesyonel ve titiz bir Regal servis desteği için Kozyatağı Regal servisi şubemizi arayarak servis talep edebilirsiniz. Servisimiz Kozyatağı semtinde ikamet eden Regal kullanıcılarına ekonomik çözümler sunuyor. Yerinde bir onarım desteği almak istiyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz.

1 yıl garantili Regal servis

Kozyatağı şubemiz civarına aynı gün içinde servis desteği sunacak ekipman ve ekibe sahiptir. Profesyonel bir Regal servis hizmeti almak isteyenlerin adresi olan Kozyatağı Regal servisi, tüm onarımlara ve parça değişimlerine 1 sene garanti veriyor. Garanti süresi içinde arıza tekrarı olan cihazların servis önceliği vardır. Garanti belgesi işlem bitiminde düzenlenir ve garanti süresi dolana kadar saklanması gerekmektedir.