7 Aralık 2019

Aydınevler Vestel Servisi

ile regalservisim

Vestel markası ilk olarak 1984 yılında Manisa ilinde kurulmuş olup zaman içinde gelişerek ülkemizde en çok tercih edilen markalar arasında yer almaya başlamıştır. Markanın üretimini yaptığı tüm beyaz eşyaların bakım ve onarımı için güvenilir bir firma olan Aydınevler Vestel servisi firmamızı arayabilirsiniz. Firmamız günün her saatinde hizmet alabileceğiniz köklü bir firmadır. Özellikle çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı gibi evlerin olmazsa olmazı olan beyaz eşyaların hızlı ve kolay tamiri evler için adeta bir zorunluluktur. Bu noktada ise beyaz eşya tamirinde oldukça başarılı ustalar ile çalışan firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Aydınevler Vestel Bulaşık Makinesi Servisi

aydınevler vestel servisi

Bulaşık makineniz temiz yıkamıyor, su boşaltmıyor veya ses yapıyor ise aynı gün içinde bu sorunlardan kurtulabilirsiniz. Her biri konusunda uzman teknisyenler ile sizlere en hızlı çözümleri sunuyoruz. Titiz ve garantili bir onarım için tek yapmanız gereken servisimizi aramak. Aydınevler Vestel servisi şubemizde tüm modellerin yedek parçaları mevcuttur.

Beyaz Eşya Tamiri Hizmetleri

Beyaz eşyaların tamiri için öncelikle güvenilir bir firma bulmak gerekir. Firmamız uzun yıllardır her türlü beyaz eşyanızın tamirini yapar. Beyaz eşyalar elektronik cihazlar olup kullanım süresine bağlı olarak bozulabilir. Bu durumda firmamızın 7/24 hizmet veren çağrı merkezinden destek alabilirsiniz. Yapılan her işlem kayıtlara alınır ve müşterinin onayına sunulur. Müşterinin onay vermediği hiçbir işlem firmamız tarafından yapılmaz. Özel işçilik ve kaliteli hizmetin tek adresi Aydınevler Vestel servisidir.

Beyaz Eşya Bakım Hizmetleri

Her eşyanın belirli periyotlar ile bakımının yapılması cihazların ömrünün uzamasını sağlar. Firmamız her türlü beyaz eşyanın bakımında adresinize gelerek hizmet verecek bir ekiple çalışır. Klima, kombi gibi sürekli kullanılan ve rutin bakımı yapılmadığında daha büyük hasarlar açan cihazlar için firmamızı arayınız. Bu tür cihazlar düzenli aralıklar ile bakıma alınırsa ekonomik yönden de tasarruf etmiş olursunuz.

Beyaz Eşya Tamir ve Bakım Ücretleri

Beyaz eşyaların tamirinde fiyatlar değişkendir. Bunun pek çok sebebi vardır. Bunlar arasında ilk olarak arıza açan parçanın niteliği gelir. Bunun yanında arızalanan cihazların türü de önemlidir. Firmamızı arayarak arızalanan parçalar hakkında bilgi verdiğinizde size fiyatlar hakkında bilgi verilir. Firmamız piyasaya göre uygun fiyatlar ile cihaz bakım ve onarımı yapar. Sizde güvenilir ve kaliteli hizmet için firmamızdan destek alabilirsiniz. Firmamız onarımını yaptığı her parça için bir yıl garanti sağlar. Servis hizmeti talebinde bulunduğunuz gün sizlere hizmet sunulur.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]