8 Aralık 2019

Ariston Buzdolabı Su Akıtıyor

ile regalservisim

Ariston Buzdolabı Su Akıtıyor

Ariston buzdolabı onarımında İstanbul Anadolu Yakasının en eski firmalarından biri olarak sizlere kusursuz ve kalıcı çözümler üretiyoruz. Bildiğiniz gibi Ariston firması Türkiye’deki fabrikasını kapattı ve artık yedek parça desteği vermiyor. Bu yüzden bir çok kullanıcı piyasadaki kötü niyetli ustaların eline düşüyor ve sıradan onarımlara fahiş ücretler ödüyorlar. İşinin hakkını veren ve sadece hak ettiği parayı alan ustaların sayısı her geçen gün azalıyor. 2003 yılından beri Maltepe / Altntepe mahalelsindeki servisimizden İstanbul Anadolu Yakasının tüm ilçe ve semtlerine servis desteği veriyoruz.

Tuzla’dan Beykoz’a kadar tüm semtlere Ariston buzdolabı onarım hizmetleri veriyoruz. En sık karşılaştığımız arızalardan biri olan su akıtma arızasını yerinde çözüyoruz. Ariston buzdolabı su akıtıyor ise çözümü basit. Fakat hangi parçadan olduğunu ölçmeden söylememiz maalesef mümkün değil. Bunun için yapılması gereken bizden destek talebinde bulunacaksınız. Servisimizin 50 lira servis ücreti var. Evinize yada iş yerinize gelip Ariston buzdolabınız neden su akıtıyor, ölçerek net teşhis yapıyoruz. Arızayı kesinlikle yerinde gideriyoruz. Yaptığımız onarıma ve değiştirdiğimiz parçaya 1 sene garanti veriyoruz. Fiyatlarımız son derece makuldür. Dilerseniz önce dışarıdaki firmalardan fiyat alarak kendiniz farkı görebilirsiniz. Kesinlikle yaptığımız işin arkasındayız. Şikayet almadan işimizin hakkını vererek hizmet ediyoruz.

Ariston buzdolabı su akıtıyor, tamir masrafı ne kadar tutar?

Ülkemizde hemen hemen her gün her parçaya zam geliyor. Öyle ki artık ezberlediğimiz fiyatların hiç bir anlamı kalmadı. Tüm servisler artık yedek parça satışı yapan firmaların fiyat listesi ile gezer oldu. Fakat siz değerli Ariston kullanıcılarına yıllardır Ariston servisi olarak hizmet veren bir firma olarak ortalama fiyatlar vermeye çalışacağız. Güncel fiyatlar için dilerseniz aşağıdaki Whatsapp hattımıza yazabilirsiniz.

Su akıtan Ariston buzdolabı için;

oluk rezistans ortalama 380,00Tl ile 500,00Tl arasında

evap rezistans ortalama 500,00TL ile 650,00TL arasında

sensör ortalama 260,00TL ile 350,00TL arasında değişmektedir.

Peki Ariston buzdolabı neden su akıtır?

Eğer Ariston buzdolabınızda derin dondurucu kısmı üst tarafta yer alıyorsa oluk rezistans, bimetal, evap rezistans, elektronik kart, gaz ve sensör ölçülmelidir. Çoğu servis direkt olarak rezistansları değiştirir ve 2-3 ay sonra aynı sorun ile karşılaşırsınız. Tekrar aradığınızda fişini çekip 2 gün beklemenizi söyler. Kısaca sizi başından atar. Biz yaptığımız işin arkasındayız ve arızayı net teşhis etmeden parça değişimi yapmayız. Emin olmadığımız hiç bir parçayı değiştirmeyiz.

Buzdolabının fişini çekip dinlendirsem, su akıtması geçer mi?

Aslında evet. Buzdolabının su akıtma sebebi buzlanma yapması ve kanalın tıkanmasıdır. Eğer fişi çekip 2-3 gün beklerseniz buzlar eriyecek ve kanal açılacaktır. Fakat 1-2 ay içinde tekrar su akıtmaya başlayacaktır. Üstelik ilk erittiğinizde süzülen sular damper termostata zarar verecektir. Bu yüzden Ariston buzdolabı su akıtıyor ise tek yapmanız gereken bizi aramak.

Beykoz, Üsküdar, Ümraniye, Çekmeköy, Kadıköy, Maltepe, Kartal, Sancaktepe, Sultanbeyli, Pendik ve Tuzla ilçelerine aynı gün içinde geliyoruz. Haftanın 6 günü servis hizmeti veriyoruz. Geç saatlerde ararsanız bir sonraki gün gelmek zorunda kalabiliriz. Git gel yapmadan tek seferde arızayı yerinde çözüyoruz. Fakat cihaz aşırı buzlanma yapmış ise sıcak su dökerek eritmiyoruz. Aksi halde cihazın plastik aksamı yamuluyor ve su yolu bozuluyor.

Arızanın en hızlı ve en ekonomik şekilde giderilmesi için bizi arayın. Sabit hattımızdan bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Dilerseniz 0532 205 10 41 numaralı Whatsapp hattımızdan da yazabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]