5 Aralık 2019

Cevizli Profilo Servisi

ile regalservisim

Günümüzün en ileri teknolojilerini bünyesinde barındıran firmamız, Profilo servis ihtiyaçlarına en başarılı çözümleri sunuyor. Güven duygusunu her zaman ilk planda tutan ekibimiz, daima garantili çözümler sunmaktadır.

Profilo Tamir Hizmeti

Beyaz eşyalar hayatımızda her zaman çok önemli bir yere sahip olmuştur. Beyaz eşya teknik servis hizmetlerimizi orijinal yedek parça kullanarak yerine getirmekteyiz. % 100 garantili sonuç veren beyaz eşya teknik servis hizmetlerimizle müşterilerimizin yüzünü güldürmeyi başarıyoruz. En etkili teknikleri kullanarak yerine getirdiğimiz Profilo servis hizmetlerimizde her tür arızayı kısa sürece tespit ederek çözüm bulmaktayız.

İstanbul Anadolu Yakası için gerçekleştirmekte olduğumuz Profilo teknik servis hizmetlerimiz için günün her saati bize ulaşarak randevu alabilirsiniz.

Cevizli Profilo Servisi

Soğuk havalarda hayatın vazgeçilmezlerinden biri olan kombilerde yaşanan sorunlar ciddi sıkıntıları da bir arada getirmektedir. Kombiler ile ilgili her arızada sizlere teknik servis desteği sağlamaktayız. Kombi teknik servis hizmetlerimizi yerinde gerçekleştirmekte ve kısa sürede tamir işlemini tamamlayarak oradan ayrılmaktayız.

Düşük fiyat garantisi ile birlikte sunmakta olduğumuz servis hizmetlerimizde bakım çalışmalarında da gerekli kaliteyi yakalamaktayız. Kombilerin sağlıklı bir biçimde kullanılmaya devam etmesi adına mevsim geçişlerinde muhakkak bakımlarının yaptırılması oldukça önemlidir.

Soğuk kış aylarını en konforlu ve sorunsuz olarak atlatmanız için sunduğumuz ayrıcalıklı kombi servis hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Profilo Klima Servisi

Farklı iklimlerde kullanımı mümkün olan klimalarda kullanıma ve ya üretime bağlı olarak bazı sorunlar meydana gelebilmektedir. Mevcut arızayı en hızlı şekilde tespit eden uzman ekibimiz daha sonra tamir işlemlerini sırasıyla ve titizlikle yerine getirmektedir.

Klimaların en yüksek performansta çalışabilmesi için düzenli periyodlar ile bakım çalışması da gerçekleştirmekteyiz. En yeni teknikleri kullanarak yerine getirdiğimiz klima bakım çalışmalarımız sırasında mevcut aksaklıkları da önceden tespit edebilme şansı elde etmekteyiz. Klima bakım çalışmalarımız sonrasında klimalar daha az enerji tüketerek daha yüksek bir performansta çalışma şansı yakalayabilmektedir.

Cevizli Profilo servisi hizmetlerimiz ile her mevsim hayatınızı kolaylaştırmaya aralıksız devam ediyoruz. Servis taleplerinizde dilediğiniz zaman bize ulaşarak randevu oluşturabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]