4 Aralık 2019

Fındıklı Siemens Servisi

ile regalservisim

Fındıklı Siemens Servisi

Siemens marka elektronik ürünler, birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Hemen hemen her elektronik ürünün belli bir arıza veya bakım ihtiyacı göstermesi söz konusu olacağından, sizlere sunduğumuz Siemens garantili teknik servis hizmetlerimizi değerlendirebilirsiniz. İstanbul’da bulunan müşterilerimiz Fındıklı Siemens servisi dahilinde, bakım ve onarım işlemlerini evlerinde alabiliyorlar.

Siemens Garantili Servis Hizmetlerimiz Nelerdir?

Siemens marka elektronik ürünlerde alabileceğiniz garantili hizmetlerimiz arasında bakım, onarım ve montaj işlemleri yer alıyor. 1 yıl garantili olan bu hizmetlerimizi yerinde olarak gerçekleştiriyoruz. Gerekli görülmesi durumunda parça değişimi işlemleri için Siemens elektronik eşyalarınızı bayimizde tamir etmemiz de söz konusu olabiliyor. Ancak parça değişimi gerektirmeyen onarım ve bakım işlemlerinde evinizde bu hizmetlerimizi alabilirsiniz.

Parça değişimi gerektirmeyen yerinde tamirat işlemlerinde, aynı gün içerisinde onarım işlemleri tamamlanmaktadır. Firmamıza ulaştığınız zaman, gün içerisinde ekiplerimiz yerinde onarım için evinize veya ofisinize gelecektir.

Parça değişimi gerektiren onarım işlemlerinde, servis hizmetimiz sizlere en kısa sürede Siemens ürününüzü teslim etmek için gayret gösterecektir. Parça değişimi gerektiren tamirat işlemlerinde genellikle 2-3 günlük bir süre içerisinde ürününüz onarıma tabi tutulacaktır.

Bu süreçte, parçanın temin edilmesi ve onarım işleminin tamamlanması adımlarına yer veriyoruz. Onarım işlemi gerçekleştirilen Siemens ürününüz, uzman ekiplerimiz tarafından size teslim edilir ve montaj işlemi yine ekiplerimiz tarafından tamamlanır.

Hangi Siemens Ürünlere Garanti Servisi Sunuyoruz?

Siemens son derece geniş kapsamlı bir markadır. Firmamızın sunduğu garantili hizmetler kapsamında kombi, beyaz eşyalar ve klimalar bulunuyor. Siemens markalı beyaz eşyalara, kombiye veya klimaya sahip olan tüm müşterilerimiz aynı gün içerisinde servis hizmetlerimizden yararlanabilirler.

İstanbul’un Maltepe ilçesinde yer alan müşterilerimize sunduğumuz Siemens servis desteği dahilinde bakım, onarım ve montaj işlemlerini yerinde alabilirsiniz. Bu sayede onarım gerektiren sorunlarda tarafımızdan anında işlem yapılmasını sağlayarak, cihazınızın daha fazla zarar görmesinin de önüne geçmiş olursunuz.

Garantili Hizmette Tercih Edebileceğiniz En İyi Siemens Bayisi

İstanbul Maltepe’de tercih edebileceğiniz Siemens teknik servisi olarak hizmetler sunuyoruz. 1 yıl garantili olan servis hizmetlerimize şimdi ulaşarak yerinde tamir ve bakım hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]