12 Ocak 2021

Fikirtepe Altus Servisi

ile regalservisim

Altus cihazlarınızı hızlıca tamir ettirmek ve gün içinde işleriniz aksamadan tekrar kullanabilmek için bizi hemen arayın. Fikirtepe Altus servisi olarak sizlere en kısa sürede kalıcı çözümler üretiyoruz. Servisimiz garantili Altus beyaz eşya, kombi, klima onarım desteği sunuyor. Çalışmayan cihazlarınızı uygun fiyata tamir ettirmek için bizi aramanız yeterli. Arızası ne olursa olsun kombi, klima, buzdolabı cihazlarınızı taşımadan tamir ediyoruz.

Fikirtepe Altus servisi, donanımlı servis araçları ve uzman kadrosu ile sizlere yerinde beyaz eşya servis hizmeti sunuyor. Arızalı Altus cihazlarınızı gün içinde tamir ettirmek ve onarımlara 1 sene garanti almak için bizi hemen arayın. Fikirtepe şubemiz haftanın 7 günü destek veriyor. Sabah erken saatlerden geç saatlere kadar bizi arayabilir ve kayıt bırakabilirsiniz.

Fikirtepe Altus Buzdolabı Servisi

Buzdolabınızın içindeki yiyecekler bozulmadan tamir ettirmek mümkün. Donanımlı beyaz eşya servis araçlarımız ve uzman teknisyenlerimiz ile Fikirtepe Altus servisi olarak tüm buzdolabı modellerini tamir ediyoruz. Çalışmayan, soğutmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran Altus buzdolabınızı çalışır hale getirmek ve yiyeceklerinizin bozulmasını engellemek bizim için en fazla 2 saat sürüyor. Buzdolabınızın motoru dahi bozulsa yerinde değiştiriyoruz. Beko buzdolabı motor değişimi en fazla 1 saat sürüyor. Dolabınızın arızası ne olursa olsun taşınmaz. Atölyeye alınması gereken hiç bir arıza yoktur. Buzdolabı taşınması iyi bir şey değildir ve zorunlu olmadıkça tevsiye etmeyiz.

Altus buzdolabı modellerinde en sık görülen arıza cihazın alt bölümünün soğutmamasıdır. Bu durumda genelde sensör veya rezistans değişimi gerekebilir. Fakat ölçüm yapmadan hangi parçanın arızalı olduğunu söylemek zor. Düşük bir ihtimalle de olsa cihazın gaz sisteminde tıkanıklık varsa yarım soğutma yaptığı için de alt bölümü soğutamaz. Her durumda tamiri için bizi aramanız yeterli.

Fikirtepe Altus Bulaşık Makinesi Servisi

Fikirtepe semtinde ikamet etmekte olan Altus kullanıcıları için gün içinde ve yerinde teknik servis hizmeti veriyoruz. Altus bulaşık makineniz ile ilgili teknik arıza yaşıyorsanız servisimizi hemen arayın. Altus kullanıcıları için 1 yıl garantili çözümler üretiyoruz. Profesyonel teknisyenlerimiz ile haftanın 7 günü sizlerin yanındayız.

Fikirtepe Altus Çamaşır Makinesi Servisi

Altus çamaşır makineleri en çok geniş kazanı ile tercih edilmektedir. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, kazanı dönmeyen, suyu boşaltmayan, koku yapan, temiz yıkamayan tüm Altus çamaşır makinelerini aynı gün içinde tamir ettirmek için Fikirtepe Altus servisi haftanın 7 günü arayabilirsiniz. Tüm işlemler yerinde yapılır ve onarımlarda kullanılan parçalara 1 sene garantilidir.

Altus çamaşır makinelerinde kazan arızası varsa ve kazan komple dağılmış ise atölye ortamı gerekebilir. Buna görmeden karar vermek çok zor. Fakat servis gelip arıza tespiti yaptıktan sonra size arızanın durumuna göre işleyiş hakkında bilgi verecektir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]