27 Ağustos 2019

Kartal Baymak Servisi

ile regalservisim

Kartal semti, İstanbul’un en kalabalık semtlerinden biri olmakla beraber Anadolu yakasında bulunmaktadır. Toplam nüfusu dört yüz kırk beş bin civarındadır. Bulunduğu konum itibari ile Yalova ile Bursa’ya vapur aracılığı ile gidişte çok yakın bir bölgede yer almaktadır. Kartal semtinin denize kıyısı vardır fakat bir tatil bölgesi değildir. Bu bakımdan yazın göç almadığından yaz ve kış nüfusu arasında pek bir fark bulunmamaktadır. Bu nedenle burada yerleşik olan insanların kombi ihtiyacı sürekli bulunmaktadır. Kombi deyince akla ilk gelen markalardan biri olan Baymak’tan bahsedeceğiz biraz.

Baymak markası klima alanında da kendi kanıtlasa da asıl tanındığı alan kombidir. Sıcak suya ihtiyacınız olduğu her yerde Baymak kombiler yardımınıza koşacaktır. Eskiden bu imkanlar maalesef ki yoktu. Ancak şimdi suyu açtığımızda sıcak suyun geleceğini bilmek, o güvenin olması güzel bir duygudur. Gerek banyoda, gerek mutfakta sıcak su kullanmamız hiç farkına varmadığımız rutinlerimiz arasındadır.

Yerinde Baymak Kombi Servisi

Kartal Baymak servisi olarak tüm kombi arızalarını yerinde çözüyor, kombinizi taşımıyoruz. Soğuk kış günlerinde en hızlı çözüme kavuşmak için bizi hemen arayın. Çağrı merkezimiz sizlerden gelen servis taleplerine kesintisiz cevap veriyor. Haftanın 7 günü onarım hizmetleri sunan firmamızda tüm işlemler 1 yıl garantilidir. Garantili Baymak kombi servisi için kesinlikle doğru yerdesiniz.

Baymak Kombi Servislerinde Aranacak Özellikler

Baymak kombilerin verimli şekilde çalışabilmesi için su basıncının belli bir seviyede seyretmesi gerekir. Kombinizin su basınç seviyesi 1 puanın altına düşmemesi gerekir. 1 puanın altına düşmesi cihazınızın çalışmayacağı anlamına gelir. Bu durumda cihazınıza su takviyesi yapmanız gerekebilir. Tam tersi durumlarda yani yüksek basıncın söz konusu olduğu durumlarda da su miktarının azaltılması gerekir. Bu işlemleri tabii ki siz yapmamalısınız. Tecrübeli, eğitimli çalışanlara sahip, sektörde süreklilik sağlamış bir Baymak firması ile anlaşmanız gerekir. Bu firmalar bir telefonunuz ile hemen adresinize gelmeli ve sorunu ivedilikle çözmelidir.

Anlaşacağınız Baymak özel servisinin kurumsal bir yapıda çalıştığından emin olunuz. Özel servis tarafından yapılacak olan parça değişimlerinin en az 1 yıl garantisi olduğundan emin olun. Sadece arıza durumlarında değil yıllık bakım rutinleri gereği de bakım servislerinden yardım alabilirsiniz.  Ayrıca bakım servisleri taşınma durumlarınızda ortaya çıkabilecek montaj ya da demontaj işlemlerinizde de size yardımcı olacaktır. Kombi gibi komplike cihazların montajlanması işlemini tecrübeli kişiler yapmalıdır. Ortaya çıkabilecek sorunları da yine onlar çözmelidir.

Baymak Kombilerin Bakımı

Baymak kombilerin bakımı genellikle sonbahar aylarında yapılır. Çünkü kombilerimizi en sık kış aylarında kullanırız ve uzun süre kullanımdan sonra doğal olarak bir bakıma ihtiyaç duyması normaldir. Kombilerinizin bakımını periyodik aralıklarla, bir rutin şeklinde yaparsanız kombinizin ömrünü bile uzatabilirsiniz. Kombi bakımlarını düzenli yaptırmanız; olmadık zamanlarda bir hasarla, problemle karşılaşma riskinizi azaltacaktır. Elbette kombinizin bakımını siz yapmamalısınız. Tecrübeli, güvenilir, kurumsal bir kimliğe sahip özel servis ile anlaşmanız gerekir. Teknik bilgi ve tecrübe isteyen bir alan olduğundan alanında yetkin kişilerle çalışmanız çok önemlidir.

Kombi bakımınızı yapmak için adresinize gelen personeller; kombinizin performansını ölçmeli, basın seviyesini ayarlamalı, tıkanıklık olup olmadığına bakmalı yani kısaca bir arıza taraması yapmalıdır. Kullanıcının şikayetlerini de göz önünde bulundurarak etkin bir çalışma planı oluşturmalı ve en kısa sürede soruna bir çözüm getirmelidir. Tüm bunları yaptıktan sonra da size makul bir hesap çıkarmalıdır. Uçurum fiyatlarla karşılaşmak istemiyorsanız eğer bakım yaptıracağınız özel servisi iyi araştırmalı ve diğer servisler ile kıyaslamalısınız. Kimse olması gerekenden yüksek bir maliyete katlanmak istemez. Bu nedenle sonunda üzülmek istemiyorsanız seçeceğiniz bakım servisini iyi araştırmalı ve ona göre bir tercih yapmalısınız.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]