27 Ağustos 2019

Pendik Bosch Servisi

ile regalservisim

Tüm bölgelerdeki Bosch servis ekipleri gibi Pendik Bosch servisi de profesyonel ve tecrübeli ekibi ile siz Bosch ürünleri kullanıcılarının sorunlarını en hızlı şekilde çözmekten onur duyarız. Teknik servisteki görevli arkadaşlarımız ile birlikte sizlerin problemlerine çözüm üretebilmek için en hızlı ve etkili çözümleri analiz ederek hizmetinizdeyiz. Bosch markası bilindiği üzere Alman markası olup çok sağlam bir ürünler üretmektedir. Kolay kolay bozulmayan bu ürünler tabi ki kullanım hatalarından dolayı bozulabilmektedir. Eğer siz de kullanım hatası veya başka bir sebepten dolayı ürününüz arıza vermişse tek yapmanız gereken bize telefon etmek. Nerede olursanız olun size sadece 1 telefon uzaktayız. Telefonla bizi arayıp konum adresinizi vermeniz halinde çok hızlı bir şekilde bulunduğunuz konuma gelerek Bosch ürünlerinize yerinde müdahale etmekteyiz. 7/24 hazır bulunan kadromuz ile birlikte çok uygun fiyatlara Bosh Servis hizmeti vermekteyiz.

  • Pendik Bosch Çamaşır Makinesi Servisi
  • Pendik Bosch Bulaşık Makinesi Servisi
  • Pendik Bosch Kurutma Makinesi Servisi
  • Pendik Bosch Buzdolabı Servisi
  • Pendik Bosch Kombi Servisi
  • Pendik Bosch Klima Servisi
  • Pendik Bosch Elektrik Süpürgesi Servisi

Pendik Bosch Buzdolabı Servisi

Bosch buzdolabı arızalarına aynı gün içinde çözüm üreten Pendik Bosch servisi tüm modellerin yedek parçalarına sahiptir. Eski yeni tüm cihazların onarımı için bizleri dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Pendik ofisimizde çalışan teknisyenlerin her biri işinin ehli kişilerdir. Kaliteli bir onarım istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Profesyonel Hizmet 

Kişi ve kurumların en çok kullandığı ürünlerin markalarından biri olan Bosch, son derece dayanıklı ve kaliteli beyaz eşya ve ankastre modellerine sahiptir. Fakat bazı kullanım hatalarından dolayı kullanıcılarımız bazı teknik aksaklıklar ile karşı karşıya kalabilirler. Yada kullanım hatası mevcut olmasa  bile uzun süreli kullanım durumlarında ürünlerin  bazı parçalarında işlev kaybı, yıpranma yada elektronik ekipmanın kullanım ömrünün dolaması gibi durumlar görülebilir. Bosch beyaz eşya ürünlerinde de diğer ürünlerde olduğu gibi bu tip aksaklıklar olması normaldir. Böyle durumlarda Pendik Bosch servisimiz siz kullanıcılara en iyi hizmeti vermek için görev başındadır. Ekibimiz tecrübeli, anlayışlı, yardımsever ve profesyonel teknik servis elemanlarından oluşmaktadır. Onların yardımı ile Bosch ürünlerinizde yaşadığınız problem çözülecektir. Sizleri mağdur etmemek adına hem hızlı hem de ekonomik çözümler ile sorunların ortadan kaldırılması hedeflenmektedir.

Orijinal Ekipmanlar

Pendik Bosch  servisi bünyesinde beyaz eşya, klima, kombi ve buzdolabı gibi büyük ev aletlerinin tamiri ve bakımları özenle yapılır. Bosch beyaz eşyalarında yaşanan her türlü problemin etkili bir şekilde çözülebilmesi için hızlı ve güvenilir bir hizmet anlayışı benimsenmiştir. Bu yüzden bakım yada tamir işleri esnasında problemli olduğu tespit edilen parçalar tespit edilir.  Sonrasında Bosch’un geniş tedarik ağı sayesinde  orijinal ve  yeni ekipmanlar temin edilerek arızalı  parçalar ile değiştirilir. Bu sayede Bosch ürünlerinizin  önceki gibi yüksek performanslı çalışması  sağlanır. Ayrıca bununla kalmayıp bakım ve tamir sonrası müşterilerimize 1 yıllık garanti süresi vermekteyiz. Bunun haricinde size sağlanan 1 yıllık garanti süresini uzatmak yada ek garanti hizmetlerinden faydalanmayı düşünürseniz bilgi almak için servisimizle irtibata geçebilirsiniz.

Tam Donanımlı Hizmet

Herkes gibi siz de servisimizden en iyi hizmeti almak istersiniz. Pendik Bosch servisi bu isteğinizi yerine getirebilmek için  araçlarımızı   tam donanımlı ekipmalara sahip hale getirdik.  Bu şekilde müşterilerimizin Bosch ürünlerinin bakım ve tamir hizmetlerinde en iyi hizmeti sağlayabilecek şartlara sahibiz. Pendik Bosch servisi olarak tüm Bosch servisleri gibi müşterilerimizin problemlerini çözmek ekibimiz için önceliktir. Eğer Bosch ürünlerinin kullanımında herhangi bir teknik arıza ile karşı karşıya kalırsanız tek yapmanız gereken çağrı merkezini aramaktır. Çağrı merkezi numarası: 0850 255 64 45. Bu numarayı arayarak servisteki arkadaşlarımız ile irtibata geçip ürün ile ilgili probleminizi bizimle paylaşabilirsiniz. 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]