28 Ağustos 2019

Beykoz Profilo Servisi

ile regalservisim

Beykoz Profilo servisi, Beykoz ilçe sakinleri için Profilo marka çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı ve klima servis hizmeti veriyor. Eski yeni tüm Profilo cihazlarınızın onarımı için en doğru adres Beykoz şubemizdir. Bölgedeki en eski tamir firmalarından biri olarak sizlere yerinde çözüm üretiyoruz. Teknisyenlerimizin her biri işinin ehli ve tecrübeli kişilerdir. Pratik ve ekonomik çözümler sunan Beykoz servisi onarımlara 1 sene garanti veriyor. Garantili ve ekonomik Profilo servisi için Beykoz servisi yanınızda.

  • Beykoz Profilo Çamaşır Makinesi Servisi
  • Beykoz Profilo Bulaşık Makinesi Servisi
  • Beykoz Profilo Kurutma Makinesi Servisi
  • Beykoz Profilo Klima Servisi
  • Beykoz Profilo Buzdolabı Servisi
  • Beykoz Profilo Elektrik Süpürgesi Servisi

Beykoz Profilo Kurutma Makinesi Servisi

Profilo kurutma makineniz alarm veriyor, ışıkları yanıp sönüyor, ses yapıyor veya tam kurutmuyorsa bakıma ihtiyacı var demektir. Özellikle yünlü kıyafet kullanıyorsanız bakım süresini sıkı takip etmek zorundasınız. Peki kurutma makinesine neden bakım yapılıyor? Zamanla dolan cihaz sensörleri ve cihazın pompasını bozuyor. Daha ileri evrede ana motora ve elektronik karta zarar veriyor. Peki bu durumlardan nasıl kurtulacaksınız? Tek yapmanız gereken düzenli bakım yaptırmak. Kurutma makinenize bakım yaptırmak veya arızasını tamir ettirmek için Beykoz Profilo servisi arayarak aynı gün içinde destek alabilirsiniz.

Beykoz ofisimizde yapılan tüm işlemler garantilidir. Kurutma makinenizin arızasını yerinde gidermek ve garantili onarım desteği almak için bizi hemen arayın. Beykoz Profilo servisi ilçenin en eski tamir firmalarından biridir. Kurutma makineniz ne kadar eski olursa olsun onarımı mümkündür. Her arızanın bir çözümü vardır. Profesyonel Profilo kurutma makinesi tamiri için dilediğiniz zaman bizlere ulaşabilirsiniz.

Beykoz Profilo Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinelerinda koca kazan sadece iki ayak üstünde sabitlenir. Zamanla özelliğini yitiren amortisörlar cihazın sallanmasına doğal olarak yürümesine neden olur. Bunun çözümü gayet basttir. Cihazın amortisör, yay değişimi ile bu sorun ortadan kalkar. Pratik ve ekonomik Profilo çamaşır makinesi tamiri için Beykoz profilo servisi arayarak aynı gün içinde servis talep edebilirsiniz. Şubemiz tarafından onarımı yapılan tüm Profilo çamaşır makineleri 1 sene parça garantilidir. Pratik ve kalıcı bir çözüm istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Beykoz Profilo Bulaşık Makinesi Servisi

Profilo bulaşık makinelerinde yeni nesil motor kullanılır. Bu motorun özelliği ısıtma parçası olan rezistansı içinde barındırmasıdır. Motor aşırı ısıya maruz kalır ve su kaçırma yapar. Suyu güçlü püskürtemez ve ısıtamaz ise bulaşıklar temiz çıkmaz. Fakat ısıtma yapıyor, yinede temiz çıkartmıyorsa fıskiyeleri kontrol etmenizde fayda var. Fıskiyelerde temiz ise cihaza muhakkak makine temizleyici kullanmalısınız. Beykoz Profilo servisi olarak tüm Profilo bulaşık makinesi arızalarını yerinde çözüyoruz. Şubemiz tarafından onarımı yapılan cihazlara 1 sene garanti verilir. 

Beykoz Profilo Buzdolabı Servisi

Profilo buzdolabı modellerinde çift taraflı soğutma yoktur. Derin dondurucu kısmından diğer bölmeye fan ile soğuk hava gönderilir ve damper ile soğukluk dengesi sağlanır. Fakat herhangi bir parçanın arıza durumunda soğukluk sabit kalır ve buzdolabı kısmı istenen derece kadar soğutamaz. Bu durumda tek yapmanız gereken Beykoz Profilo Servisi arayarak buzdolabı onarım talebinde bulunmak. 

Servisimiz haftanın 7 günü teknik servis hizmeti veriyor. Eski yeni tüm Profilo cihazlarınızın aynı gün içinde onarımı için bizi muhakkak arayın. Çağrı merkezimiz 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. 

Beykoz Profilo servisi, ilçenin en eski servislerinden biri olduğu için 20 yıllık hatta 30 yıllık Profilo cihazların onarımlarını da yapıyor. Cihazınız ne kadar eski olursa olsun yeni cihaz almadan önce muhakkak tamir yolunu deneyerek tasarruf sağlayabilirsiniz. Tamir olmayacak cihaz yoktur.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]