25 Ağustos 2019

Suadiye Siemens Servisi

ile regalservisim

Teknolojisi ve renkli tasarımları ile kullanıcıların dikkatini çeken Siemens tüm cihazların onarımlarını yapıyoruz. Bölgede yıllardır beyaz eşya ve klima servis hizmetleri veren Suadiye Siemens servisi, onarımları gün içinde yapıyor. Servis olarak politikamız tüm onarımların yerinde olabileceğidir. Bunun için siz Siemens kullanıcılarının yapması gereken cihazın arızasını ve modelini çağrı merkezi çalışanına bildirmek. Modele ve arızaya göre olası parçaları yanında getiren teknisyenler ihtiyaç duyulan tüm parçaların değişimini yerinde yapar. Kaliteli ve titiz bir Siemens servis için Suadiye şubemizi hemen arayın. 

Suadiye Siemens Buzdolabı Servisi

Soğutmayan, ses yapan, sigorta attıran, su akıtan Siemens buzdolabınızı aynı gün içinde tamir ediyoruz. Eski yeni tüm Siemens buzdolabı modelleri için Suadiye Siemens servisi şubemizi arayarak buzdolabı teknisyenlerimizden destek alabilirsiniz. Servisimiz konusunda uzman kadrosu ile buzdolabı sorunlarınıza ekonomik ve hızlı çözümler sunuyor. Ekonomik fiyatlara kaliteli bir buzdolabı tamiri istiyorsanız bizi şimdi arayın. Servisimiz buzdolabı arızalarında motor değişimi de dahil olmak üzere tüm işlemleri yerinde yapıyor. Servisimiz kesinlikle buzdolabınızı atölyeye almaz. Tüm onarımlar en hızlı şekilde yerinde yapılır. 

Suadiye Siemens Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşırları yırtan, temiz yıkamayan, sallanan, sıkmada yürüyen, kapısı açılmayan veya kapanmayan, körük lastiği yırtılan tüm Siemens çamaşır makinelerini yerinde tamir ediyoruz. Garantili ve kaliteli bir Siemens çamaşır makinesi onarımı için bizi şimdi arayın. Servisimiz tarafından tamiri yapılan Siemens çamaşır makinenize 1 sene garanti veriyor. Değişen parça ve onarımın garantili olmasını istiyorsanız Suadiye Siemens servisi şubemizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Suadiye Siemens Bulaşık Makinesi Servisi

Ev hanımlarının Siemens bulaşık makinelerinde en büyük şikayeti cihazın temiz yıkamamasıdır. Bunun birden fazla sebebi var. En bilinen sebebi cihazın ısıtmamasıdır. Eğer Siemens bulaşık makineniz bulaşıkları temiz çıkarmıyorsa program bittikten sonra cihazın kapağını açtığınızda içeride sıcaklık var mı yok mu diye kontrol edebilirsiniz. Eğer sıcaklık var ise cihazda parlatıcı yoktur. Bu yüzden bulaşıklarda su izi olur ve buğlandığı için kirli görünür. Fakat ısıtmamış ise bizi arayarak servis çağırmanız gerekmektedir. Isıtma arızaları rezistans, motor, kart veya sensörden kaynaklanabilir. En doğru tespit için teknik ölçüm gerekir. 

Suadiye Siemens Kurutma Makinesi Servisi

Özellikle çamaşırları kurutmak için yeri olmayanların kurtarıcısı olan Siemens kurutma makineleri ortalama 2 yılda bir bakıma ihtiyaç duyar. Ticari amaçla veya kalabalık ailede kullanılan cihazlar daha erken bakımda olabilir. Bakımları yapılmayan Siemens kurutma makineleri arıza verir, çamaşırları ıslak bırakır veya koku siner. Tüm bunlardan kurtulmak istiyorsanız Suadiye Siemens servisi arayarak beyaz eşya ustalarımızdan destek alabilirsiniz. 

Suadiye Siemens Klima Servisi

Özellikle inverter serisi ile klima kullanıcılarının ilk tercihi olan Siemens split klimaların onarımlarını ve bakımlarını yapıyoruz. Ayrıca montaj ekiplerimiz ile sıfır kurulum harici tüm klimaların montajlarını ve de-montajlarını da yapıyoruz. Titiz ve kaliteli bir klima montajı için bizi şimdi arayın. Bölgedeki en eski klima tamircilerinden biri olarak sizlere ekonomik fiyatlara kalıcı çözümler üretiyoruz. Montaj, bakım ve klima onarımı için Suadiye Siemens servisi arayarak en hızlı şekilde teknik servis desteği alabilirsiniz.

Servisimiz uzman teknisyenleri, donanımlı araçları ve yedek parça imkanları ile Siemens kullanıcılarına gün içinde hizmet veriyor. Çağrı merkezimiz aralıksız hizmet veriyor. Bu sayede arıza durumunda bizi direkt olarak arayarak kayıt sırası alabilirsiniz. Siemens cihazlarınızın teknik problemlerini ekonomik fiyatlara çözmek ve arızalı cihazlarınız en kısa sürede tekrar kullanabilmek için en doğru adres Suadiye Siemens teknik servisidir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]