1 Mart 2019

Ataşehir Ariston Servisi

ile regalservisim

Ataşehir ilçesinde yıllardır Ariston kullanıcılarına özel servis hizmeti sunan firmamız tüm garantisi bitmiş cihazlara aynı gün içinde müdahale ediyor. Kaliteli ve garantili bir Ariston servis için Ataşehir şubemizi şimdi arayın. Servisimiz konusunda uzman teknikerleri ile sizlere 1 yıl garantili onarım yapıyor. Titiz ve kaliteli bir Ariston servis hizmeti almak istiyorsanız Ataşehir Ariston Servisi şubemizi hemen şimdi arayın.

Ataşehir Ariston Bulaşık Makinesi Servisi

Ariston bulaşık makinesi arızalarını gözü kapalı tamir edecek tecrübeye sahibiz. Hem ustalarımızın deneyimi hem orijinal yedek parça imkanlarımız hemde donanımlı servis araçlarımız ile haftanın 7 günü sizlerin yanındayız. Ataşehir Ariston servisi arayarak dilediğiniz zaman bizlerden teknik destek talep edebilirsiniz. En nadir arızalanan beyaz eşya markalarından biridir Ariston. Elbette kusursuz demek aldatıcı olur. Metal yorgunluğu, yanlış kullanım ve diğer dış etmenlerden dolayı cihaz arıza verebilir. Sorun ne olursa olsun Ariston bulaşık makinenizi taşımadan tamir ediyoruz. Üstelik onarım yaptığımız Ariston bulaşık makinenize 1 yıl da garanti veriyoruz. Titiz bir onarım hizmeti almak için tek yapmanız gereken bizi aramak.

Ataşehir Ariston Çamaşır Makinesi Servisi

ataşehir ariston servisi

Geniş kapaklı modelleri ile ev hanımlarının gözdesi olan Ariston çamaşır makineleri için yerinde servis hizmeti veriyoruz. 1 yıl garantili Ariston servis için Ataşehir Ariston servisi hemen arayın. Donanımlı servis araçlarımız ve uzman teknisyenlerimiz ile haftanın 7 günü sizlerin yanındayız. Eski yeni tüm cihazların tamiri için bizlerden servis talebinde bulunabilirsiniz. Günümüz şartlarında yeni cihazların ne kadar pahalı olduğunu artık hepimiz biliyoruz. Bu yüzden onarım yoluna gitmeden kendinizi büyük masraflara sokmayın.

Ariston çamaşır makinelerinde en sık görülen arıza cihazın su boşaltmamasıdır. Bunu bazen sıkma yapmayarak bazen de ekranda F05 uyarısı vererek gösterir. Her durum için Ataşehir Ariston servisi arayarak onarım talep edebilirsiniz. Ariston çamaşır makinelerine ait tüm arızaları gün içinde çözüyor ve yaptığımız onarımlara 1 yıl garanti veriyoruz. Eski yeni tüm Ariston çamaşır makineleri için Anadolu yakası şubemizi haftanın 7 günü arayabilirsiniz.

Ataşehir Ariston Buzdolabı Servisi

Ariston buzdolabınız soğutmuyor mu? Kaliteli ve garantili bir Ariston buzdolabı tamiri için Ataşehir şubemizi şimdi arayın. Servisimiz tüm modellerin onarımlarını gün içinde yapıyor. Kaliteli ve titiz bir Ariston servis için bizi şimdi arayın. Firmamız konusunda uzman kadrosu ile arızalara pratik ve ekonomik çözümler sunuyor. 1 yıl garantili Ariston buzdolabı servisi için bizi şimdi arayın. Servisimiz bünyesindeki teknisyenlerin her biri işinin ehli kişilerdir. Kaliteli ve titiz bir Ariston servis desteği için Ataşehir Ariston Servisi hemen arayın. Dolabınız ne zaman bozulursa bozulsun bize ulaşabilirsiniz. Kaliteli ve titiz bir servis için doğru adrestesiniz.

Ataşehir Ariston Kombi Servisi

Ariston kombiler yılda en az 1 defa bakıma ihtiyaç duyar. Ariston kombiniz sıcak su vermiyor mu? Ariston kombiniz petekleri ısıtmıyor mu? Bizi hemen arayın. Servisimiz aynı gün içinde gelip bu sorunlardan sizi hemen kurtarsın. Kaliteli ve titiz bir Ariston servis hizmeti almak istiyorsanız Ataşehir şubemizi arayarak Ariston kombi servis talebinde bulunabilirsiniz. Onarımını yaptığımız tüm Ariston kombi modellerine 1 sene garanti veriyoruz. Kombi bakımlarında garanti formu doldurulmaz. Fakat kombi bakımı esnasında arızalı bir parça tespit edilir ve değişimi yapılırsa parçanın 1 sene garantisi vardır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]