1 Mart 2019

Acıbadem İndesit Servisi

ile regalservisim

0216 527 62 72, Acıbadem semtinde ikamet eden İndesit kullanıcılarına beyaz eşya servis hizmeti veriyoruz. İndesit marka çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı gibi cihazlar için aynı gün içinde onarım yapıyoruz. 1 yıl garantili İndesit servis için Acıbadem servisimizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Kaliteli ve garantili bir onarım hizmeti almak istiyorsanız Acıbadem İndesit servisi hemen arayın.

Acıbadem İndesit Buzdolabı Servisi

Soğutmayan İndesit buzdolabınızı aynı gün içinde, hiç sorun yaşamamış gibi kullanmak ister misiniz? Sektörün en eski tamir firmalarından biri olan Acıbadem İndesit servisi olarak siz değerli marka kullanıcılarına pratik ve kalıcı çözümler üretiyoruz. Sahip olduğumuz tüm imkanlar ile haftanın 7 günü sizlerin yanındayız. Modeli veya arızası ne olursa olsun gün içinde tamir desteği veriyor ve cihazınızı gün içinde kullanabilmenizi sağlıyoruz. Öyleki çoğu firma İndesit buzdolabı motor değişimi için cihazı atölyeye alırken biz kaynak makinemiz ve gaz tüpümüz ile motoru yerinde değiştiriyoruz. Değişim yaptığımız motora da 1 yıl garanti veriyoruz.

Acıbadem İndesit Çamaşır Makinesi Servisi

İndesit çamaşır makineniz sallanıyor mu? Özellikle 6kg ve üstü makinelerde kazan arızaları çok çıkar. Sebebi ise kullanıcının yükü ayarlayamaması. Bu durumda yapılması gereken kazan ve amortisör kontrolüdür. Kaliteli bir kazan onarımı için Acıbadem indesit servisi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Profesyonel ve kaliteli bir onarım için bizi şimdi arayın. Tüm kazan arızalarına 1 yıl garanti veriyoruz. Garantili İndesit çamaşır makinesi tamiri için tek yapmanız gereken Acıbadem İndesit servisi arayarak teknik destek talebinde bulunmak.

Acıbadem İndesit Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makineniz temiz yıkamıyor mu? İndesit bulaşık makineleri ısıtmadığı zaman temiz yıkamaz. Bu yüzden temiz yıkamayan İndesit bulaşık makineniz için Acıbadem şubemizi arayarak indesit servis talebinde bulunmalısınız. 1 yıl garantili İndesit bulaşık makinesi servisi için bizi hemen şimdi arayın.

Hemen İndesit Servisi Ara

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]