26 Şubat 2019

Ataşehir Profilo Servisi

ile regalservisim

Ataşehir Profilo servisi, Profilo marka beyaz eşya kullanıcılarına haftanın 7 günü servis, bakım hizmetleri sunuyor. Eski yeni tüm cihazların tamiri için Ataşehir şubemizi arayarak teknik destek alabilirsiniz. Bölgedeki en eski tamir firmalarından biri olarak sizlere yerinde ve garantili tamir desteği sunuyoruz.

Ataşehir ilçesinde ikamet eden Profilo kullanıcılarına aynı gün içinde Profilo servis hizmeti veriyoruz. Alanında uzman kadromuz tüm arıza ve modeller için 1 yıl garantili onarım yapıyor. Profesyonel ve kaliteli bir Profilo servis için servisimizi şimdi arayın. Firmamız eski yeni tüm Profilo cihazları aynı gün içinde ve yerinde tamir ediyor.

Ataşehir Profilo Beyaz Eşya Servisi

Profilo çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı gibi zorunlu ihtiyacımız olan beyaz eşyaların tamirini yapıyoruz. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, temiz yıkamayan, soğutmayan tüm Profilo cihazlarınızın en hızlı şekilde onarımı için Ataşehir Profilo servisi 1 yıl garantili onarım desteği veriyor. Bir çok modelin yedek parçasına sahip bir firma olarak sizlere kusursuz bir tamir hizmeti veriyoruz. Arızalı parçalar tespit edildikten sonra sizinle fiyat bilgisi paylaşılır ve onarım sizin onayınız dahilinde yapılır. Tamir edilecek parçaların önce tamir yoluna gidilir. Şubemiz tarafından yapılan onarımlarda, parça değişiklikleri de 1 sene garantilidir.

Ataşehir Profilo Çamaşır Makinesi Servisi

ataşehir profilo servisi

Çamaşır makinesi onarımı, bakımı ve montajı için destek veren Ataşehir şubemiz eski yeni tüm cihazların yedek parçalarına sahiptir. Donanımlı teknik servis araçlarımız sayesinde siz değerli komşularımıza evinizde onarım desteği sunuyoruz.

Ataşehir Profilo Buzdolabı Servisi

Profilo buzdolabınızın tüm sorunları için Ataşehir Profilo servisi arayarak aynı gün içinde tamir ettirebilirsiniz. Ataşehir ilçesindeki servisimiz sizlere yerinde ve garantili onarım desteği veriyor. Profilo buzdolabı arızalarınız için dolabınızı taşımıyor, evinizde tamir ediyoruz. Ülkemizde Siemens ve Bosch markasından sonra en kaliteli markalardan biri olan Profilo’nun tüm modelleri için Ataşehir şubemizi arayarak destek alabilirsiniz.

Ataşehir Profilo Klima Servisi

Eski tip ve yeni tip inverter tüm Profilo klimalar için teknik servis ve yıllık bakım hizmetleri sunuyoruz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan tüm Profilo klimalar için bizi arayarak servis talep edebilirsiniz. Ataşehir Profilo servisi olarak tüm klima modelleri için yıllık bakım hizmetleri de sunmaktayız. Klimanızı uzun bir aradan sonra ilk defa kullanacaksanız muhakkak bakım yaptırmanız gerekmektedir. Uzun süre bekleyen klimalarda oluşan bakteriler ilk çalıştırmada havaya karışacak ve sizi hasta edecektir. Titiz ve ekonomik bir klima bakımı için Profilo servisi şimdi arayın.

Uzman Kadro ile Yerinde Onarım

Servisimiz 2003 yılından beri sektörde faaliyet göstermektedir. Eski yeni tüm Profilo cihazların yedek parçalarına sahip bir firma olarak tüm onarımları yerinde yapıyoruz. Servisimiz bünyesindeki teknikerlerin her biri işinin ehli ve tecrübeli kişilerdir. Profesyonel Profilo servisi için bizi şimdi arayın.

Kayışdağı Profilo Servisi

Dayanıklı ev aletleri denince akla ilk gelen markalardan biri olan Profilo’nun tüm beyaz eşya ve klima modelleri için onarım hizmeti veriyoruz. 1 yıl garantili Profilo teknik servis için bizi hemen arayın. Tüm arızalara yerinde çözümler üretiyor, cihazlarınızı taşımadan onarıyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]