18 Ekim 2019

Beykoz Ariston Servisi

ile regalservisim

Beykoz Ariston servisi, konusunda uzman kadrosu ile Ariston çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı ve kombi modelleri için servis hizmetleri sunuyor. 1 yıl garantili Ariston teknik servis hizmeti için Beykoz şubemizi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Servisimiz tarafından onarımı yapılan cihazlar parça değişimleri orijinal parçalar ile yapılır ve parçaların 1 yıl garantisi vardır. Ariston cihaz tamirinde uzman kadromuzu haftanın 7 günü 24 saat boyunca dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Sizden gelen servis taleplerine aynı gün içinde cevap veriyoruz.

Beykoz Ariston Buzdolabı Servisi

beykoz ariston servisi

Ariston buzdolabınız soğutmuyor mu? Ariston buzdolabında hiç soğutmuyor arızası çok nadir görülen bir arızadır. Çünkü motorları güçlü ve kalitelidir. Bakır sargı motor kullanan Ariston’un buzdolabı motorları ortalama 8-10 yıl sorunsuz çalışır. Ariston buzdolabı modellerinde daha çok alt bölme soğutmuyor veya hiç elektrik gelmiyor şikayetleri çıkar. Bu arızaların tümü yerinde çözülecek arızalardır. Ariston buzdolabınızın yerinde tamiri için Beykoz Ariton servisi arayarak aynı gün içinde dolabınızı tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yıllardır Beykoz ilçesinde Ariston buzdolabı modelleri için onarım, bakım ve montaj hizmetleri sunan firmamız sahip olduğu yedek parça imkanları ile sizlere yerinde çözüm üretiyor. Buzdolabı arızalarında asla cihaz taşımıyoruz. Sorun ne olursa olsun onarım yerinde yapılır. Kaliteli ve garantili bir Ariston buzdolabı tamiri için tek yapmanız gereken Beykoz şubemizi aramak.

Beykoz Ariston Bulaşık Makinesi Servisi

Ariston bulaşık makinenizi yerinde tamir ediyoruz. Arızası ne olursa olsun Ariston bulaşık makinesi modelleri teknik sorunlarını yerinde çözüyoruz. Uzman kadromuz ile tüm modellerin yedek parça imkanları ile sizlere kusursuz bir hizmet veriyoruz. Yerinde ve aynı gün içinde Ariston bulaşık makinesi tamiri için Beykoz Ariston servisi hemen arayın. Ariston bulaşık makinelerinde sık görülen arızalar ışıkların yanıp sönmesi, su boşaltmaması, su akıtması ve sigorta attırmasıdır. Tüm bu arızaları yerinde tamir ediyoruz. Yaptığımız onarımlara 1 sene garanti veriyoruz. 1 yıl garantili Ariston bulaşık makinesi onarımı için doğru adrestesiniz.

Beykoz Ariston Çamaşır Makinesi Servisi

Ariston çamaşır makinemin kilit ve fonksiyon ışıkları yanıp sönüyor, yıkama yapmıyor. Ariston çamaşır makinesi kullanıcılarından en sık duyduğumuz şikayet ışık arızasıdır. Ekransız tüm Ariston çamaşır makinelerinde arızalar ışıklar ile verilir. Her lambanın bir anlamı vardır. Genelde fonksiyon ışıklarının yanıp sönmesi anakart arızasından kaynaklanır. Ariston çamaşır makinelerinizin anakartlarını tamir ediyoruz. Onarımını yaptığımız anakarta 1 sene garanti veriyoruz. Anakart tamiri değişim fiyatından çok çok daha ekonomiktir. Ariston ülkemizde ki faaliyetlerini durdurduğu için parçaların çoğu maalesef artık gelmiyor. Bu durumdan Ariston kullanıcılarını kurtarmak için hemen hemen her şeyin onarımını yapmaya başladık.

Arızalı bütün Ariston cihazlarınız için Beykoz Ariston servis firmamızı arayarak teknik servis, yıllık bakım ve montaj hizmetleri alabilirsiniz. Uzman kadromuz ile sizlere yerinde çözüm üretiyoruz. Yaptığımız tüm onarımlara 1 sene garanti veriyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]