18 Ekim 2019

Zümrütevler Altus Servisi

ile regalservisim

Altus kullanıcıları için teknik servis, yıllık bakım ve montaj hizmetleri veren firmamıza haftanın 7 günü dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Aynı gün içinde onarım sağlayan firmamızda yapılan tüm işlemler 1 sene garantilidir. Garantili Altus servis için Zümrütevler Altus servisi hemen şimdi arayın. Altus çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, fırın, ocak, kombi ve klimalar için bakım, onarım, montaj ve de-montaj hizmetleri veriyoruz. Eski yeni tüm cihazların yedek parçalarına sahip firmamız sizlere kusursuz bir onarım desteği veriyor.

Zümrütevler Altus Buzdolabı Servisi

Altus buzdolabı tamirinde uzman teknisyenlerimiz ile mahallemizde ikamet eden tüm Altus kullanıcılarına servis desteği veriyoruz. Yaşadığınız teknik sorunları gün içinde gidermek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Zümrütevler şubemiz Maltepe ilçesinde yaklaşık 19 yıldır servis hizmeti vermektedir. Özel servis olarak destek veren firmamızda onarımlar için sadece orijinal parçalar kullanılır.

Altus buzdolabınızın soğutması zayıflamış veya sadece bir bölümü soğutuyor ise bizi hemen arayın. Altus buzdolabı modellerinde asla derin dondurucunun soğutmayıp buzdolabının soğuttuğu olmaz. Cihaz buzlanma yapmış ve alt bölmeye fan ile buzların serinliği iniyordur. Bu sizi yanıltmasın. Altus buzdolabı soğutma problemlerinde motor, gaz ve anakart kontrolü ilk öncelikli olanlardır. Kusursuz bir Altus beyaz eşya onarımı için Zümrütevler şubemizi arayarak dolabın aynı gün içinde tamirini yaptırabilirsiniz. Donanımlı servis araçlarımız ile hemen hemen her cihazın yedek parçalarını yanımızda taşıyoruz. Fakat cihazların kendilerine has aksesuar parçalarını sadece sipariş ile getirtebilirsiniz. Altus buzdolabınızın teknik olmayan fakat kırılan tüm aksesuarları için genel merkezi arayarak cihazın seri numarası veya stok kodunu vererek kendiniz sipariş edebilirsiniz. Geriye kalan tüm arızalar için Zümrütevler Altus servisi olarak yanınızdayız ve dolabın içindeki yiyecekler bozulmadan arızalara müdahale ediyoruz.

Beyaz eşya tamirinde uzman kadromuz Altus marka çamaşır ve bulaşık makineleri içinde teknik destek sunuyor. Altus çamaşır makineniz kazanı dönmüyor, su akıtıyor veya sıkmada sallanıyor ise bizi hemen arayın. Ses arızaları bekletmeye gelmez ve kullanmaya devam ederseniz tahmininizden daha büyük arızalara sebep olacaktır. Cihazınız kazanında dolayı ses yapıyorsa bu arıza kullanım devam edince büyür ve su kaçağına sebep olur. Çamaşır makineleri su kaçağı arızalarına dayanıklılık gösteremez ve elektronik aksamlar ıslandığında tamiri mümkün olmayan arızalara sebep olabilir. Zümrütevler Altus servisi olarak bölgede ikamet eden tüm Altus çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi kullanıcılarına yerinde onarım, bakım hizmetleri veriyoruz.

Zümrütevler Altus Klima Servisi

Soğutmayan, ısıtmayan veya hiç çalışmayan Altus klimanızı aynı gün içinde tamir ettirmek ister misiniz? Zümrütevler Altus servisi olarak siz değerli Altus klima kullanıcılarına yerinde ve 1 yıl garantili Altus klima servisi hizmetleri sunuyoruz. Altus klimalar enerji tasarrufu konusunda bir çok rakibini geride bırakmış ve sizlere en hızlı servisi sunacak teknik destek ağına sahiptir. Profesyonel Altus klima tamiri ustalarımız ile Zümrütevler şubemize yakın herkese yerinde çözümler üretiyoruz.

Altus klima kullanıcıları için servis, bakım, montaj ve de-montaj hizmetleri veriyoruz. Tüm klima modelleri için servis hizmetleri veren firmamızda arızalı klimanızı gün içinde tamir ettirmek için Zümrütevler şubemizi şimdi arayın. Bölgedeki en eski teknik servislerden biri olarak sizlere kusursuz ve garantili servis hizmeti veriyoruz. Şubemizden klima montaj hizmeti almak için en az 1 gün öncesinden randevu almanızda fayda var. Yaz aylarında aşırı yoğunluk olduğu için sıra bulmakta zorlanabilirsiniz. Diğer arızalar için farklı ekiplerimiz mevcuttur ve arızalara yaz kış aynı gün içinde müdahale ediyoruz. Zümrütevler Altus servisi olarak split ve tavana asılı tüm Altus klima modellerine destek veriyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]