20 Ekim 2019

Erenköy Profilo Servisi

ile regalservisim

Erenköy Profilo servisi, Profilo cihazlarınız için gün içinde teknik servis hizmeti veriyor. 1 yıl garantili Profilo beyaz eşya onarımı için Erenköy şubemizi arayarak gün içinde destek alabilirsiniz. Arızalı beyaz eşyalarınızı aynı gün içinde kullanabilmek istiyorsanız, bizi arayarak aynı gün servis desteği alabilirsiniz. 15 yılı aşkın bir süredir Profilo kullanıcılarına tamir hizmetleri sunan firmamız eski yeni tüm modelleri tamir ediyor. Cihazınızın yılı ve modeli ne olursa olsun bizi arayarak servis, bakım ve montaj hizmetleri talep edebilirsiniz.

  • Erenköy Profilo Çamaşır Makinesi Servisi
  • Erenköy Profilo Bulaşık Makinesi Servisi
  • Erenköy Profilo Kurutma Makinesi Servisi
  • Erenköy Profilo Buzdolabı Servisi
  • Erenköy Profilo Klima Servisi
  • Erenköy Profilo Elektrik Süpürgesi Servisi

Profilo marka beyaz eşya, klima ve küçük ev aletleri için bizi hemen arayın. Şube olarak servis alanımız içinde ikamet eden tüm Profilo kullanıcılarına aynı gün içinde onarım desteği veriyoruz.

Erenköy Profilo Bulaşık Makinesi Servisi

Erenköy ofisimiz Kadıköy ilçesindeki ilk servislerden biridir. Her anlamda uzman teknisyenlerimiz ile Profilo bulaşık makinesi tamiri desteği de veriyoruz. Erenköy Profilo servisi olarak siz değerli Profilo kullanıcılarının yaşadığı arızalara yerinde çözüm üretiyoruz. Firma olarak cihazları atölyeye alma huyumuz yoktur. Donanımlı servis araçlarımız ile tüm sorunlara kalıcı onarım getiriyoruz.

Erenköy Profilo Buzdolabı Servisi

Profilo buzdolabınızın alt bölmesi veya üst bölmesi soğutmuyor ise dolabınız alarm verecektir. Alarm butonuna basarak servis gelene kadar bu sesten kurtulabilirsiniz. Fakat cihazın bu arızası için servis desteği almak zorundasınız. Aksi halde kısa bir süre sonra cihazın soğutması komple kesilecektir. Buzdolabınızın tüm teknik sorunlarını aynı gün içinde gidermek istiyorsanız Erenköy Profilo servis şubemizi hemen arayın. Profilo buzdolabında su akıtma problemi var ise cihazınız buzlanma yapıyor demektir. Su akıtma problemlerini kullanıcılar ara ara kesildiği için önemsemez ve bu şekilde kullanmaya devam ederler. Fakat su akıtma arızası arızanın başlangıcıdır. Bu arıza ile karşılaştığınız zaman beklemeden servis talep etmelisiniz. Su akıtma arızalarında cihazın derin dondurucu kısmını boşaltıp, sensör, rezistans, sensör ve sigorta ölçümü yaparız.

Erenköy Profilo Çamaşır Makinesi Servisi

Profilo çamaşır makinesi kullanıcılarına 1 yıl garantili onarım hizmetleri veriyoruz. Eski yeni tüm modellerin onarımı için Erenköy Profilo servisi şubemizi arayarak gün içinde destek alabilirsiniz. Konusunda uzman kadromuz ile siz Profilo kullanıcılarına orijinal parçalar ile kalıcı çözümler üretiyoruz. Profilo çamaşır makinesi modellerinde yaşadığınız tüm teknik sorunları bizimle paylaşabilirsiniz. Erenköy semtindeki en eski Profilo teknik servisi olarak sizlere hızlı ve ekonomik çözümler üretiyoruz. Servisimiz tarafından yapılan onarımlar parça ve işçilik garantilidir. Uygun fiyatlara, orijinal parçalar ile garantili çözüm için hemen arayın.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]