3 Ağustos 2019

Erenköy Bosch Servisi

ile regalservisim

Bosch beyaz eşya tamirinde uzman kadromuz donanımlı servis araçları ile sizlere yerinde ve garantili onarım desteği sunuyor. Profesyonel ekip ile hızlı çözümlere kavuşmak için Erenköy Bosch servisi hemen arayın. Servisimize haftanın 7 günü dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. 1 yıl garnatili bulaşık makinesi onarımı için hemen arayın.

Erenköy Bosch servisi olarak Bosch dayanıklı ev aletlerinde yaşadığınız problemlere çözüm bulmak için sizleri bekliyoruz. Bosch beyaz eşyaları hem evlerimizde hem de ofislerimizde günlük hayatımızı kolaylaştırmak ve daha kaliteli bir hale getirmek için dizayn edilmiştir. Bosch ürünlerinin üretimi sırasında hem ekonomik hem de en kaliteli ekipmanlar kullanılmıştır.  Yine de bu ürünleri kullanırken bazı arıza ve problemler başınıza gelebilir. İşte Erenköy Bosch servisi olarak bu arızaları tamir edip Bosch ürünlerinizi tekrardan sizin kullanımınıza sunmak için özenle çalışıyoruz. Erenköy Bosch servisi elemanlarımız işlerinin getirdiği sorumlulukların bilincinde, tecrübeli, aktif ve çözüm odaklıdırlar. Tüketicinin problemlerine en uygun ve çabuk şekilde çözüm üreterek müşteri  memnuniyetini en üst düzeyde sağlamaya çalışmaktadırlar.

Bosch Buzdolabı Servisi

Buzdolabınız soğutmuyor mu? İçindeki yiyecekler bozulmadan tamir ettirmek için yapmanız gereken tek şey servisimizi aramak. Firmamız bünyesinde çalışan teknisyenlerin her biri işinin ehli ve arızalı cihazları gözü kapalı tamir edecek tecrübeye sahip. Profesyonel ekip ile hızlı çözüm için Erenköy Bosch servisi hemen arayın.

Randevu Alma

Erenköy Bosch servisi ile arıza sonucunda irtibata geçtiğiniz zaman sizi mağdur etmeden en yakın tarihte olacak şekilde bir randevu oluşturulur. Uzman Bosch servisimiz sizi ziyareti sonunda size işlem bilgisinin yazılı olduğu bir fiş teslim eder. Bu fiş sayesinde Bosch ürününüze yapılan bakım ve onarımı, arızalı ve değiştirilecek parçaları rahatlıkla görebilirsiniz.  İleride tekrar Bosch ürününüzde bir problem ile karşılaştığınızda teknik servis elemanlarına fişi göstererek ürününüzün geçmiş bakım bilgisi hakkında onları bilgilendirebilirsiniz. Randevu işlemini çağrı merkezinden bize ulaşarak yada online servis kaydı oluşturarak  kolay ve hızlı şekilde istediğiniz ve size uygun bir zamanda ayarlayabilirsiniz. Çağrı merkezine 444 63 18 numarasından ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezindeki arkadaşlarımıza probleminizi açık bir şekilde belirttikten sonra onlar size en etkili çözüm yollarını sunacaklardır.

Garanti Süresi

Erenköy Bosch servisinin size vermiş olduğu teknik hizmet sonunda Bosch ürününüze 1 yıl garanti süresi verilir. Size verilen bu  1 yıllık  garanti süresini uzatmak istediğiniz takdirde servis ekibimizle irtibata geçerek Bosch servisimizin güvenilir ve kaliteli hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular Bölümü

Bosch ürünlerinde yaşadığınız bazı aksaklık ve problemler bazen teknik onarım ve bakım gerektirmeyebilir. Örneğin;  Bosch çamaşır makinenizin eğimli bir konumda bulunmasından dolayı makineniz olması gerekenden fazla sesli çalışabilir yada Bosch çamaşır makinenizin çok dar bir alanda olmasından dolayı çalışmasında olamaması gereken bazı aksaklıklar ile karşılaşabilirsiniz. İşte bu gibi durumlarda siz müşterilerimize daha iyi ve hızlı bir hizmet sunabilmek için sık sorulan sorular bölümü oluşturulmuştur. Daha önce Bosch ürünü kullanan müşterilerimizin başına gelen durumlardan derlenmiş olan sık sorulan sorular bölümünden yararlanabilirsiniz. Bu sorular için hazırlanmış olan bazı çözümler sizin probleminizi çözmeye yetebilir. Bu yüzden  ilk önce Bosch ‘un ana sayfasını ziyaret ederek bu bölüme ulaşmanızı tavsiye ederiz. Bu bölümde arızanızı ortadan kaldıran bir çözüme ulaşamazsanız Erenköy Bosch servisimiz ile görüşebilirsiniz.

Yedek Parça

Bosch ürünlerinizin bakım ve onarımlarında teknik servisimizin tespit ettiği arızalı parçaların değişimi yapılırken orijinal ve kaliteli yedek parçalar kullanılır. Bu şekilde probleminizin tekrar olmaması için önlem almış oluruz. Ayrıca uzun süre daha Bosch dayanıklı ev aletlerinin keyfini sürmenizi garantilemiş oluruz. Bununla beraber daha önce belirttiğimiz bilgi işlem fişinde Bosch ürününüzdde değişimi yapılan parçaların isimleri eklenir.