3 Ağustos 2019

Kozyatağı Ferroli Servisi

ile regalservisim

Merkezi Kadıköy’de bulunan Ferroli kurumsal bir şirkettir. Isıtma ve soğutma sistemleri üretimi ile bilinir. Oda termostat, su ısıtıcı, kazan ve kombi gibi ısıtma sistemleri ve Chiller gibi soğutma sistemleri üretmektedir. Kozyatağı Ferroli Servisi ise bu ısıtma ve soğutma sistemleri ürünlerinin bakım, onarım ve yedek parça işlemleri gibi ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Ek olarak, beyaz eşya onarım ve bakım hizmeti vermektedir. Firmamızın merkezi Kadıköy’de bulunmaktadır. Fakat hizmet tanımı içerisinde yer alan yakın semtlere de hizmet sağlamaktadır.

Kombi ürünlerinin bakımını, ürünlerdeki sorun ve sıkıntıların giderilmesini gerçekleştiren firmamız geçmiş işlerini başarıyla tamamlamıştır. Alnının akıyla üstesinden geldiği bu işler müşterilerimizden daima olumlu geri dönüş bildirimleri almamızı sağlamıştır. Kalitesini böylelikle tescilleyen firmamız, sektörde öncü, bilindik ve güvenilir bir firmadır. Siz değerli müşterilerimize şartlar ne olursa olsun kaliteli hizmet vermek misyonumuzun bir parçasıdır. Aynı zaman da hızlı hizmet vermeyi de ilke edinen firmamız yüzde yüz müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir. Bizimle çalışın, içiniz rahat gönlünüz ferah olsun.

Neden Kozyatağı Ferroli Servisi?

Kozyatağı Ferroli Servisi olarak sunduğumuz nitelikli hizmetin karşılığını artan müşteri talebi olarak almaktayız. Merkezi Kozyatağı’nda bulunan firmamız gerek bölge sakinleri gerek civar semtlerde yaşayan müşterilerimiz tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Bu durum bizi çok mutlu etmektedir. Kendimize olan güvenimizi tazelemekte, iş azmimizi arttırmaktadır. Yıllardır bu işin içindeyiz. Yılların vermiş olduğu deneyim ve birikimle sorunlarınızı yanılma payı olmadan doğru teşhis ediyor, talep ve beklentilerinizi özenle karşılıyoruz.

Firmamız her türlü teknik destek ve servis hizmetini vermektedir. Bütün kombi ve beyaz eşya arızalarını titizlikle iş etiğine uyarak gideriyoruz. Hem de bütün hizmetlerimizi çok kısa bir süre içinde gerçekleştiriyoruz. Kozyatağı Ferroli Servisi, müşterilerimizin yaşadıkları beyaz eşya ya da kombi arızalarının tekrarlanmaması için gerekli bütün önlemleri almaktadır. Bu da zaman ve para tasarrufu demektir. Kombi ve beyaz eşya sorunları önemsenmesi gereken önemli problemlerdir. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati ilk hedeflerimiz arasındadır. Bizimle çalışmış olan bir müşterimizin tekrar bizimle çalışmak istediğini görmek bizim için büyük bir başarıdır.

Kozyatağı Ferroli Servisi İletişim

Kozyatağı Ferroli Servisi olarak alanında uzman, eğitimli ve deneyimli, güler yüzlü ekip arkadaşlarıyla birlikte çalışmaktayız. Siz değerli müşterilerimize ekonomik ve profesyonel çözümler sunmaktayız. Çağımız teknoloji çağıdır. Günümüzde gelişen teknolojik imkanlarla pek çok beyaz eşya ürünü akıllı ve hassas olarak üretilmiştir. Modern olan bu eşyalar hassaslıkları nedeniyle en ufak bir hatalı kullanımda ya da benzer bazı nedenler dolayısıyla zaman zaman arıza çıkarabilmektedir.

Müşterilerimizden bazıları benzer bir durumda kaldıklarında öncelikle arızayı kendi imkanlarıyla gidermeye çalışmaktadır. Ancak acele, bilmeden, kurcalama yöntemiyle yapılan bu onarım işleme sizi daha çok zarara sokabilir. Bu yöntem hiçbir şekilde tavsiye edilmemektedir. Bu, sizin için zaman ve para kaybından başka bir şey değildir. Beyaz eşya ve kombi bakım onarım işlemleri uzman ellere bırakılması gereken işlerdir. Uyguladığınız yanlış bir yöntem sizi uzun vadede daha çok zarara sokabilir. Böyle bir durumda kaldığınızda zaman geçirmeden hemen bize ulaşın. Peki bize nasıl ulaşabilirsiniz? Sitemizde iletişim bilgilerimiz bulunmaktadır. Sitede yer alan telefon numarasından bizleri arayarak, hemen bir arıza kaydı oluşturunuz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]