4 Ağustos 2019

Çekmeköy Baymak Servisi

ile regalservisim

Baymak kombi ve klima kullanıcılarına teknik servis, yıllık bakım ve montaj hizmetleri veren firmamız tüm işlemleri 1 sene garanti veriyor. Garantili ve kaliteli Baymak servis için Çekmeköy Baymak servisi hemen arayın. Şubemiz bölgedeki en eski ve köklü tamir firmalarından biridir. Kombi ve klima tamirinde uzman teknikerlerimiz modeli ne olursa olsun pratik ve ekonomik çözümler sunuyor. Servisimiz donanımlı araçları ile tüm arızaları yerinde tamir ediyor. Profesyonel bir kombi tamiri için doğru adrestesiniz.

Çekmeköy Baymak Kombi Servisi

çekmeköy baymak kombi servisi

Sıcak su vermeyen, petekleri ısıtmayan Baymak kombinizi aynı gün içinde tamir ediyoruz. Kış aylarında sürekli olarak arıza yapan Baymak kombiler için aynı gün içinde çözüm üretiyoruz. Pratik ve kaliteli bir onarım için bizi hemen arayın. Çekmeköy ilçesinin en eski servis firmalarından biri olarak eski yeni tüm Baymak kombi modellerini yerinde tamir ediyoruz. Kombinizin sorunu ne olursa olsun bizi arayarak profesyonel tamir ve bakım hizmetleri alabilirsiniz. Yerinde ve profesyonel Baymak kombi servisi için Çekmeköy Baymak servisi haftanın 6 günü teknik servis hizmeti veriyor. Fakat siz dilediğiniz zaman 7 gün 24 saat boyunca bizlere ulaşabilirsiniz.

Kombinize bakım yaptırmak için bizi hemen arayın. Servisimiz tüm Baymak kombiler için periyodik bakım hizmeti veriyor. Profesyonel Baymak kombi bakımı için bizi hemen arayın.

Baymak kombi sesli çalışıyor ise ilk olarak cihazın pompa ve fanı kontrol edilmelidir. Arıza durumunda en şüpheli bu iki parçadır. Eğer fan veya pompa motoru arızalı ise Çekmeköy Baymak servisi arayarak bu sorundan kurtulabilirsiniz. Kombi onarım fiyatları son derece uygundur ve yapılan onarımlar 1 yıl garantilidir.

Çekmeköy Baymak Klima Servisi

Klimanız soğutmuyor mu? Klimanız koku mu yapıyor? Tüm bu arızaları gün içinde gideriyoruz. Teknisyenlerimizin her biri işinin ehli ve tecrübeli kişilerdir. Kaliteli bir klima onarımı için kesinlikle doğru adrestesiniz. Yıllardır klima satıcıları arasında 1 numara olan Baymak’ın tüm modellerini yerinde tamir ediyoruz. İster eski tip isterse inverter olsun, tüm klima modelleri için gerekli olacak tüm yedek parçalara sahibiz. Bu sayede profesyonel bir onarım hizmeti veriyoruz. Bizi dilediğiniz zaman arayarak Baymak klimanız için servis hizmeti alabilirsiniz.

Servisimiz koku yapan, su akıtan ve tam soğutmayan Baymak klimalar için bakım hizmeti veriyor. Periyodik klima bakımı için Çekmeköy Baymak servisi arayarak teknik yardım alabilirsiniz. Tüm klima bakımları profesyonel bir şekilde ve büyük bir titizlik ile yerinde yapılır.

Baymak Klima Montajı

Split klimalar için montaj ve de-montaj hizmetleri veriyoruz. İkinci el klimaların sıfırdan kurulumu veya yer değişikliği için Çekmeköy şubemizi arayarak klima de-montaj ve montaj hizmetleri alabilirsiniz. Klima montajı yaptırmak için bizi en az 1 gün öncesinden aramanız gerekmektedir. Klima montajı için keşif yapılması gerekmektedir. Sorunsuz ve temiz bir klima montaj hizmeti için doğru adrestesiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]