29 Aralık 2018

Sancaktepe Altus Servisi

ile regalservisim

Sancaktepe Altus servisi şubemiz tüm ilçe geneline servis desteği sunuyor. Arızalı Altus cihazlarınızı gün içinde tamir ettirmek isterseniz bizi hemen arayın. Profesyonel teknisyenlerimiz ile haftanın 7 günü sizlerin yanındayız. Çalışmayan, ses yapan, sigorta attıran tüm Altus cihazlar için bizi hemen arayın.

Altus kullanıcıları için teknik servis hizmeti sunuyoruz. Eski yeni tüm Altus cihazlar için tamir ve bakım hizmetleri sunan firmamız arızası ne olursa olsun cihazları yerinde tamir ediyor. Kaliteli ve garantili bir Altus beyaz eşya tamir hizmeti almak için servisimizi arayarak teknik destek talebinde bulunabilirsiniz. Profesyonel teknisyenlerimiz cihazlarınızı yerinde tamir ediyor. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, fırın, ocak, kombi, klima, elektrik süpürgesi cihazlarının onarımlarını yerinde yapıyoruz. Kaliteli bir beyaz eşya, kombi, klima servis hizmeti almak için Sancaktepe şubemizi hemen şimdi arayın.

Sancaktepe Altus Çamaşır Makinesi Servisi

sancaktepe altus servisi

Çalışmayan, ses yapan, temiz yıkamayan, sallanan tüm çamaşır makinelerini yerinde tamir ediyoruz. Eğer ses yapan çamaşır makineniz kazan rulmanlarından dolayı ses yapıyorsa cihazın atölyeye alınması gerekir. Kazan rulman ve kazan yatak onarımları yerinde yapılmaz. Kesinlikle atölye ortamında tamir gerekir. Kazan arızaları için cihazınızın 2 iş günü atölyede kalması gerekir. Titiz ve kaliteli bir kazan değişim hizmeti almak için Sancaktepe Altus Servisi şubemizi hemen şimdi arayın.

Sancaktepe ilçesinin tamamında hizmet veren şubemiz tüm Altus çamaşır makinesi modellerinin yedek parçalarına sahiptir. Arıza kazan olmadığı sürece yerinde tamir edebiliyoruz. Profesyonel ve kalıcı bir çözüm arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sektörün en eski firmalarından biriyiz. Bu sayede Altus çamaşır makineniz ne kadar eski olursa olsun onarımını yapabiliyoruz.

Sancaktepe Altus Buzdolabı Servisi

Altus buzdolabınız soğutmuyor, ses yapıyor, su akıtıyor veya dondurmuyor ise Sancaktepe ofisimiz arızayı aynı gün içinde çözüyor. 1 yıl garantili Altus servis hizmeti için bizi şimdi arayın. Buzdolabınızın arızası ne olursa olsun servis olarak onarımını yerinde yapıyoruz. Buzdolabı arızalandığı zaman hızlıca müdahale edilmelidir. Aksi taktirde 12 saatten sonra cihazın içindeki yiyecekler çürümeye ve kokmaya başlar. Hızlı ve 1 yıl garantili buzdolabı onarımı için doğru adrestesiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]