11 Ocak 2019

Şerifali Regal Servisi

ile regalservisim

0216 527 62 72, Şerifali semtinde ikamet eden Regal kullanıcıları için aynı gün içinde teknik servis hizmeti veriyoruz. 1 yıl garantili Regal servis hizmeti almak için Şerifali Regal servisi şubemizi hemen şimdi arayın. Bünyesindeki uzman teknisyenleri ile arızalara yerinde çözümler üreten firmamız sorunlara pratik çözümler sunuyor. Şerifali şubemiz eski yeni tüm Regal çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, derin dondurucu ve klimalar için teknik servis hizmeti sunuyor. Tüm bu cihazların aynı gün içinde tamiri için bizi şimdi arayın.

Şerifali Regal Çamaşır Makinesi Servisi

şerifali regal servisi

Regal çamaşır makineniz çalışmıyor, ses yapıyor veya sıkmıyorsa bizi hemen arayın. Tüm bu arızaların onarımlarını yerinde yapıyoruz. Regal çamaşır makineleri sadece kazan arızaları için atölyeye alınır. Atölyeye alınan çamaşır makineniz en geç 3 iş günü içinde size teslim edilir. İç kazan değişimi ve rulman, keçe grup değişimi ağır işçilik gerektiren işlemlerdir. Yerinde onarımı mümkün değildir.

Şerifali şubemiz tüm Ümraniye geneline destek vermektedir. Arızalı Regal çamaşır makinenizi gün içinde tamir ettirmek ve bakımlarını yaptırmak için hemen arayın. Eski yeni tüm modellerin yedek parçalarına sahip firmamızda her işlem garantilidir.

Şerifali Regal Bulaşık Makinesi Servisi

Regal bulaşık makineniz sigorta attırıyor, temiz yıkamıyor veya su boşaltmıyor ise onarımı yerinde yapılacaktır. Regal bulaşık makinelerinde servis olarak gördüğümüz en sık rastlanan arıza temiz yıkamama arızasıdır. Bu durumlarda cihazın püskürtme parçaları ve yıkama motoru kontrol edilir. Ayrıca pis suyu tam boşaltmayan pompa yüzünden de cihaz temiz yıkamaz. Tüm bunların kontrolü ve değişimi yerinde yapılır.

Şerifali Regal Buzdolabı Servisi

Regal buzdolabınız soğutmuyor, ses yapıyor veya su akıtıyor ise firma olarak aynı gün içinde ve yerinde tamir ediyoruz. Regal buzdolabı modellerinde iki adet fan vardır. İç fan ve motoru soğutan dış fan zamanla özelliğini yitirir ve ses yapmaya başlar. Tüm bunların keşfi için Şerifali şubemizi arayarak servis yazdırabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]